İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo = Paypal = Süre

V

vuduu

Misafir
Sedo'da öncelikle para kaçında onaylanıyor? Veya şu ünlü gelen bir email varmış bana geçen ay gelmedi ama geçen ay son 3 gün kala 0lanmaya girmiştim sisteme 16 euro filan kazandım email gelmedi. bu ay 550 euro kazandım email gelirse ayın kaçında gelir ? 2.side sedo'dan paypalla ödeme alan bir arkadaş varmı varsa kaç günde yatırdı yada ayın kaçında yatırdı bu konuda hala tam cvp yok biri diyor 15de biri diyor 9 da :) Ayın 8de ödemem var valla bir şekilde yatırması lazım :)

G

guajira

Misafir
vuduu' Alıntı:
Sedo'da öncelikle para kaçında onaylanıyor? Veya şu ünlü gelen bir email varmış bana geçen ay gelmedi ama geçen ay son 3 gün kala 0lanmaya girmiştim sisteme 16 euro filan kazandım email gelmedi. bu ay 550 euro kazandım email gelirse ayın kaçında gelir ? 2.side sedo'dan paypalla ödeme alan bir arkadaş varmı varsa kaç günde yatırdı yada ayın kaçında yatırdı bu konuda hala tam cvp yok biri diyor 15de biri diyor 9 da :) Ayın 8de ödemem var valla bir şekilde yatırması lazım :)

Valla benim hesaba 9-10 gibi yatıyor. Bunu aştığı olmadı.

V

vuduu

Misafir
bu gelen email kaçında geliyor peki ? birde adamlara ne yazıcaz varmı standart text ?

M

M@l@tyasporlu

Misafir
bna o mailden hiç gelmedi fakat her saferindede tıkır tıkır yattı :) ilginç valla

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum ödeme limitini aştıgında geliyor mail sanırım yani bende ödem limitini aşınca gelmişti o yüzden ödeme limit aşınca sana mail gelir

V

vuduu

Misafir
çoktan aştım yav ödeme limit 50 euro değilmi 20 gün oldu aşalı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5