İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo satışta son nokta yardım

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo dan mail geldi domain için bir bakarmısınız arkadaşlar teş.

Dear Mr. Demir,

Could you please confirm that you have received the transfer request from the buyers
registrar Godaddy. If you have received it, please follow the instructions to
accept the request. If there was a problem when you tried to accept it, please let
us know. If you have not even received the transfer request, we can ask the buyer
to re-initiate the request. Please be advised that occasionally transfer request
emails get diverted by some over-aggressive spam filters.

Take care and please contact me if you have any questions.

Best regards,

Kai Recke

--

Domain-Transfers

Sedo GmbH • Im Mediapark 6b • 50670 Cologne (Germany)

tel +49 221.34030.178 • fax +49 221.34030.102

http://www.sedo.de[email protected]

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eğer godaddy mail aldıysan transferle ilgili onu yazmalısın çünkü ordaki adımları izlemen gerekiyo bu transferi gerçekleştirmen için.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayır bi sorun yok. godaddy den bi mail gelmesi lazım sana ve orda anlatılanları yapman gerekiyo domain transferini tamamlamak için. eğer o mail gelmediyse diyo karşı tarafa işlemleri tekrar etmesini söyleyebiliriz diyo. spam filtresine takılmış olabilir bu sana gelicek olan mail iyice her yeri kontrol et diyo.

ne zaman işlem yaptın bikaç gün içinde geliyo heralde o mail. ben sedodan domain satmadığım için bilemiyorum.

F

fatihhk

Misafir
Demişki.......;
Lütfen,GoDaddy'den transfer ile ilgili bir mail alıp-almadığınızı doğrulayabilirmisiniz.Eğer aldıysanız;lütfen size gönderilen maildeki yönergeleri izleyin.Eğer transfer işlemlerini gerçekleştirmekte problem yaşıyorsanız bunu bize bildirin.Eğer almadıysanız bu durumu bize bildirin, ki bizde alıcıdan işlemi tekrarlamasını talep edelim.Transfer maili bazı spam filtrelerine yakalanmaktadır.

Kendine dikkat et ve herhangi bir sorun varsa lütfen benimle irtibata geç.

Yengeye selam;
Seni çok seven Kai Recke kardeşin:)...

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler arkadaşlar bu ilk domain satışım biraz heycanlım o yüzden
2 gün oldu 2 gün daha bekliyelim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5