İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo tartışmaları

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar dikkatimi çekti 3 aydır sedoyla çalışıyorum her ayın başında yanı 3 ten başlıyor taaa 7 sine kadar sedon onay maili gelinceye kadar sedo hakkında iyi kötü yazmaya ya arkadaşlar adamlar kapatacaz diğe mail attımı kimseye yada türk kullanıcılara kapanıyoruz dedimi adamlar zaten ne kazanıyorsa türkwebmasterlerden kazanıyor kimze bizim gibi sedoya düşmüyorki okadar ama sedo birgün kapanırsa yada türkiyeye kapanırsa bilinki hilee yapan insanlardan dolayı kapatılacak neyse sedo onay mailleri gelince millet sessiz sesiz duruyor ama ay başı geldimi her kafadan ses çıkıyor ben baktım sedo 5 yıldır faaliyette 99 da kurulmuş adamlar 5 senedir ayaktalar eğer bu zaman zarfı içinde onlara bişey olmadıysa daha da bişey olmaz bence :D

B

baybars

Misafir
kenan56' Alıntı:
ay başı geldimi her kafadan ses çıkıyor

Her kafadan ses çıkması normal değilmi arkadaşım adı üstünde forum değilmi burası forum hani şu romalılardan günümüze kadar gelen ismiyle fo-rum ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5