İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEDO- The end :)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nu kadar karalama olmaz...

ya hocam dalga mı geçıoyorsun ıftıramı atıyorsun kavrayamadım,
kanka.net admınıyım sıtenın ortağıyım cakal.net kanka.org vs.. 20 ye yakın domaine ortağım burda yazdığın kanka net tamamen ıftıradan başka bir şey değil, neden mı,
1. sedo dan bize bır mail gelemdı (yazmışsın ama bana mail atmadna buutn sedo şirketı duymu ş bizim siteyi garip)
2. bu lınk yanı yukardakı for sale eklenelı 15 gun oldu... belk ıdaha kısa hemen ajans olmuş demek sedo da garıp (mılelt bunu 1 yıldır yapıyor)
3. sedoya bugune kadar gonderdığımız zıyaretçi sayısı 700 bile değil, kaldıkı bazılarınız ayda bınlerce bazıyı geçtım herkes diğer sitelerınden yolluyor pop up vs.. atan bıle var,
european kardeşım bı kastın varsa soyle, bır şey zoruna gıdıyorsa karalama yapmana gerek yok, konuştuğun adam her kımse ver mailini birde ben mail atayım da sorayım nedenı neymış kafana gore yazı yazmışsın orjınalını yaz bende yazarım burda kafama gore...

sonuc oalrak guzel bir iftaira yzısı ıle karalamaya çalışmısın ama kım oldumuzu herkes bılıyor 10 mesaj atan gelıp boyle karalama yapsa ulkede adam klamaz

bunların hepsını geçtım postlarını 8 dakıak arayla yazmışsın way be çok şaşırdım domain satışındakı maaıllere bıle 6 saatden once cevap vermeyen sedo sana 5 dakıkada cevabı yazmış hemen 5 dakak dedım 2 dakak maile girdın 1 dakıka buraya yazdın (tercume ettığınızde yazmadım) buyuk adamsın çok guzel karalıyorsun...

Saygılar...

E

European

Misafir
sevgili kardeşim..
kanka.net adını ilk kez duydum..ayrıca seni ne tanırım ne ederim..

heyecan yapma ok?

gelen mailin kopyası aşağıda :

--------------

Hello,

The fact is, a domain that is parked with us must be parked with us. You cannot simply have a link to the parked page! Any page that is parked with us must show a parked page when you enter it into your browser! This is the fundamental reason for parking domains. It is a way of using the domain when the domain is entry. Now then, if the domain has content on it, as many of your sites do, it is no longer a parked page and cannot take part in our parked program
This has nothing to do with new rules. The new rules refer to something that many people were doing i.e. having a page with developed content and linking to pages which are parked - this means pages such as http://forum.kanka.net which has content on it but a link saying 'Domain for Sale: www.cakal.net" Cakal.net is a parked page. This means that if you enter it into your browser, you see a parked page NOT a page with content on it and then a link to the page www.sedoparking.com/cakal.net !!
I am not saying that the sites you have are not of good quality and are not well-known in Turkey, I am saying they are not parked. Therefore, if they are not parked, we cannot pay parking revenue, it's as easy as that.

Best regards,

Ed

E

European

Misafir
evet aynen öyle
sedo dan ED denen şahıstan ( [email protected] ) bugün 3 mail aldım ve aynı şekilde 3 cevap yazdım kendisine

niye zıplıyorsun onu anlayamadım:) ya bir dur panik yok :)

Leon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
This is a very important change and we will be very strict about this in the future. We will give you until June 6th 2005 to remove all links of this sort from your domains. After June 6th 2005, this will be not allowed at all. If any links are found after June 6th 2005, earnings for June may be withheld.

bu mail tamm olarak ne demek istiyor?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pazartesiye kadar forsale yazılı linkleri düzeltmezsen hesabın sıfırlanacaktır.

Leon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
This IS NO LONGER ALLOWED. We do not allow any links to your parked domains. If you want to link to your domains, you must use the link to your sale page

e.g. "Domains for sale chelseasupporter.com <http://www.sedo.com/search/details.php4?domain=chelseasupporter.com&language=us>"

arkadaslar linkleri bu sekilde mi vermemizi istiyorlar?

L

LibRa

Misafir
Dear Emir Demir

I'm afraid that, due to fraudulent activity, you have been blocked from participation in the Sedo Parking Program and all of your revenue has been deleted. As explained in the Domain Parking Terms and Conditions, Sedo and our advertising partner will not tolerate any fraudulent behavior or artificial manipulation of clicks.
We have closed your account as we believe the traffic of your domains is not natural and it does not convert well for our advertising partners.

Best Regards,

Ed Russell
Key Account Manager
UK Marketing Associate

@Serefsizler 2. Hesapta gitti :) Daha Sedo Yaparsam Ne olim

E

European

Misafir
:)

size söyledim..herkesi atıyorlar..o yüzden zaman kaybetmeden sitelerinizi çekin..onlar kazanıyor sizin sitelerinizden..geç bildirecekler..ama herkes atılacak..olay budur..

L

LibRa

Misafir
Dogru Soyledin European.. Bundan once 70 € luk hesap gitti bu da 210 € oydu valla yapicak bisiy yok hepsini silmishler ... sira sizlerde baska ise girelim saglam para kazanan varmi baska yerlerden bilgilendirirseniz sevinirim..

Leon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Leon' Alıntı:
This IS NO LONGER ALLOWED. We do not allow any links to your parked domains. If you want to link to your domains, you must use the link to your sale page

e.g. "Domains for sale chelseasupporter.com <http://www.sedo.com/search/details.php4?domain=chelseasupporter.com&language=us>"

linkleri bu sekilde mi vermemizi istiyorlar?

???????????????????????????????

cevap verirseniz sevinirim arkadaslar

L

LibRa

Misafir
@Leon

Ewet Ama Hic Kasma :) Seninkini de kapaticaklar ;) adim gibi eminim.. bana da ayni maili gondermishler sonra closed.

Leon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pazartesine kadar bekleyecem ondan sonra bakalım el mi yaman beymi yaman :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5