İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Turk

M

mfk_1868

Misafir
domain satıs sitesi olmasa sorun olmaz fakat sedoyla aynı platformda yaptıgın için sorun olabilir.

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo ile isim yüzünden bir problem çıkarmı bilmem. sedo ayrı sedoturk ayrı isimler. sedo ismini tescil ettirirken sedo diye ettiriyor, sedoturk diye değil. ama yinede temkinli olmakta fayda var tabi bu arada zedoturk çok güzel valla :D
Site de hayırlı olsun, umarım başarılı olursun...

B

baybars

Misafir
TrDownload' Alıntı:
hoca sen iyisimi siteyi kapat veya başka bir domain al henuz vakit erken

+ o kablo "nyy" onuda değiştir alakası yok konu ile :p

*nyy: Yer altında kullanılır orta gerilim içindir enerji taşır data değil :)

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google-tr.com da var onada bi şey olmadı. gidip sedo.net gibi aynı isim başka uzantı ile açsaydı bi ihtimal sorun çıkabilirdi ama böyle çıkacağını sanmıyorum.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedosucks.com a ne oldu peki? sedo aldı :D

M

mfk_1868

Misafir
olay firmada bitiyor. msnturkey arama motoru yapsanız kapatabilirler. bu sedoturk ude gidip baska bişiy yapsan sorun olmaz ama suan cok riskli. Birde bu kapatma işi adamlara 1500$ a patlıyor. eger cok buyumezse ugrasmayabilirler.

heteren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google nin kendine has bir anlami var

Arkadaslar, olayi googleturkiye ile karistirmayalim. google'nin kendine has bir kelime anlami var. Ama sedo bir markadan cok Sell= sat Do=domain bir kisaltma.. Bunu isteyen kendisine gore kisaltabilir ve kendisine uygulayabilir diye dusunuyorum... Sonucta Se=sell Do=domain Turk=turkiye bunu sedo sorun yapsa neolur... en fazla domaini devralir. Kendisi gunluk insanlarin yuzlerce eurosunu dolarini siliyor. Kimse sesini cikartmiyor.

Daha gecen hafta bizim 600 euromuzu sildi. sebep? efendim domainler cok hit aliyormus. 1 ay bekliyo, klikleri götürüyo, sonra dolarlar kendi cebine, webmasterlarada nahnah..... Bu bir hesaplasma kisacasi....alsinda gorelim bakalim domaini..

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedosucks.com için de se=sell do=domain sucks=sucks derdi sahibi ama diyemedi :)

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaratıcı türk gençliği işte. sedoturk.com :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5