İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Üyelik aktifleştirme

Zikoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedoya üye oldum lakin nasıl aktif hale getireceğimi tam olarak anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
sana bir döküman veriyor onu doldurup faxlıyordun eskiden şimdi nasıl bilmiyorum. google translate kullan biraz olsun çözersin

Zikoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fax ya da mail diyor. Çıktı almadan imzalamnın bir yolu var mı? =)

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
çıktı almadan digital imza olur ama o nasıl olur onu bilmiyorum

Zikoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim. Dijital imazayı öğrenirsem konu altına yazarım herkes fydalansın. :)

T

trgy

Misafir
Taratıp mail atsan da yeterli oluyor. Ben de baya bi uğraşmıştım ama yapamamıştım. :)

Zikoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cuma gününden önce satış yapamayacağım :D

COA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çıktı almadan digital imza olur ama o nasıl olur onu bilmiyorum

İmzanızı düz beyaz bir kağıda atın , taratın veya fotoğrafını çekin sonra photoshopla yada benzeri bir programla düzenleyip verilen dökümana word ile yapıştırın. Pdf formatına çevirip mail ile size verilen adrese yollayın.Üyeliğiniz 24 saat içinde aktif ediliyor.Ben bu şekilde yaptım sorun yaşamadım.

Zikoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim bu şekilde deneyeceğim. :)

netkopuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gönderdikleri pdfi çıktı olarak alın. Adınızın üzerine imzanızı atın. Tarayıcıdan tekrar taratıp mail olarak gönderin. Çok basit bir işlem.

Adwors

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yurt disindan acilan bir hesap'ta avp ulkeleri icin gecerli sanirim, Sadece sms onayi ile hesap aktif oluyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5