İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

(sedo) verifying domain..

S

SYMPHONIC

Misafir
domain parking işinde pek tecrübeli değilim hatta ilk sefer bu.. Atıl durumda olan 2sitemi parka çekeyim dedim. aynı scripti kullanan içeriği birebir aynı 2site .. neyse işlemleri yaptım..

şuan 2sitede park halinde ve reklamlar çıkıyor ama panelde şöyle bir uyari var ve xxx.com sitemi saymıyor.3gün bekledim verify işlemi bitmedi.

We are currently verifying the following domains:
xxx.com

yyy.com domaininde bi sorun yok.. ama yyy.com'a girince sağ altta alan adı satılıktır ibaresi çıkyıor.. xxx.com da çıkmıyor.. Halbuki ben ikisi içinde aynı işlemleri yapmiştim.

Panelin bi ekran görüntüsünü ekliyorum : http://img175.imageshack.us/img175/6999/ekrangoruntusudr0.png

sorun belki burda başlığı açılmayacak kadar çok basit yada abes birşeydir de merak ettim acaba nedir sorun,baştaki işlemlerde mi bi hata yaptım.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Biraz sabır kardeş.. Olacak inşallah evet o işlem biraz uzun sürüyor sedo ya biraz zaman ver..

S

SYMPHONIC

Misafir
sorun neden kaynaklanıyor anlamadım ama panelden domaini silip tekrar eklediğimde 5dk içinde halloldu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5