İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo yardım

S

SatlikDomain

Misafir
Şöyle bir mail geldi SEDO dan

Hello,

Our parking department asked me to contact you regarding the following domains parked in your Sedo account:

hanimefendi.com
ruhsat.net

They have very anomalous traffic for parked domains.

Were these once developed websites or are you doing anything to drive traffic to the domains?

I look forward to your response.

Burda ne demek istemişler acaba ?

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu iki domainine abartılı şekilde hit geliyo bunlar daha önceden online olan ve hiti olan siteler miydi? yoksa şu anda trafik almak için bi şeyler mi yapıyosun? diyo.

S

SatlikDomain

Misafir
Tşkler pembekedi,

Tabiki yollacağım mailde " Siteler daha önce online olan ve hiti olan siteler diyeceğiz, hit'lerin çoğu arama moturlarından ve bookmark'dan geliyor "

diye bir mail yollamak istesem nasıl yazmam gerekli ? İngilizcem kötü olduğu için böyle mail rica ediyorum.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
özel mesaj olarak attım o şekilde mail gönderin bi de trafiğinizi gösteren screenshot ekleyin sorun çıkmaz o zaman.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sorması ayıp istatisliğiniz neydi de bu mesaj geldi.Söyleyebilir misiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5