İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEDO'cular ay sonu geldi anlatın bakalım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
eg-zotikbul' Alıntı:
eg-zotika mı ? O kim oluyor ?

Neyse. Ayrıca ben senin gibi adwords e reklam verip de domainlerime trafik sağlamıyorum. Ama sen bunu yaparken de utanmıyorsun ve paramı vermezse döverim lan bunları gibi bir tarzın var. Merak etme Adwords'e reklam verip de trafik sağlayanları da rapor ettim.

http://www.sevenler.net/ss/ Bu senin değil mi şerefli (!) arkadaşım ? Ne yaptığını da mı unuttun ?

http://www.uygun-değilkamera.com/ Buradan pop açan ? Veya en alttaki resimlerden link veren ?... Sitelerin altlarındaki ilgisiz textleri ve linkleri takip edince daha da içler acısı.

Neyse ben rapor edilmesi gereken yerlere gerekli bilgiyi ilettim. Arkamdan ne söylerseniz söyleyin. Ayrıca birkaç değil, gördüğüm baya bir "akıllı" yı rapor ettim. Şahsen, 2/3 ay sonra Türklerin banlanmasını istemiyorum.
Ah canıım. Türk'ler banlanırsa gel benim reklamımı yap ben sana para veririm abisi :)
Sevenler.net/ss benimde ne var orada? Bunu salagın biri daha yazmıstı. .tk uzantılı bir domaini park etmisim o kadar. Begenemedinmi ? Sonucta sedo bunu kabul ediyor. Senin gibilere ne dusuyor anlamadım. Karımmısın / Kızımmısın ? Popup actım halende acıyorum. Sonucta bu mail bana geldi. Beni bu kadar bozmadı bu mailin gelmesi. Ama seni cok bozmus gibime geliyor.
Alt tarafta tex'ler var arama motorlarına istinaden yapılmıs seyler bunlar. Yaparımda.. Keyfimin kahyasımısınız ? Yapamıyorsanız yapanlara bulasmayın. Gerci bulassanda ... kadar yolu var. Tınlamıyorum yani.
En alttaki o muhtesem resimlerden link'de veriyorum. Çokta güzel yapıyorum. Gecen ay toplam 750 € kadar kazandım. Ondan önceki ay 476 €.
Zoruna gidenin borusuna gitsin..
Kıskananlar çatlasın :D
Bu ay'da toplam 1400 € var. Gel sana birseyler alayımda aglama bu kadar :)

M

MrManson

Misafir
ARKaDaS' Alıntı:
Bu ay'da toplam 1400 € var. Gel sana birseyler alayımda aglama bu kadar

bir öneride bulunmak gerkirse hmm dildo al evet dildo al 1 tane gönder ağlamasın bebe kac aydır mum'la idare edio yazık :(

E

erotikbul

Misafir
İşte.. Türk insanının ne kadar düştüğünün kanıtıdır.

Bir de ne var diyor ya !?.. Bu kadar mı düştük ya yazık ya.. ...mak için tıkla yazmıyor mu orda.. Ya ayıp ya.. Biraz insan olun ya.. Tükürdüğünüzü bu kadar yalamayın, mideniz kalkacak..

Ayrıca sitenin altına koydugun keywordler beni ilgilendirmez. Ben diğerlerini söylüyorum.. Örneğin, Banu Alkan diye site açmışsın. Ve alakasız, terbiyesiz kelimeler ile linkler vermişsin, sedo daki domainlerine. Gerci diğer sitendeki resim kadar şereflice(!) olmasa da, gene aynı durum.. Ve bunu 10/20 siteye kadar çıkarmışsın.

Senin şerefini mi kaskanayım.. Hayatında 3 kuruşu bir arada görmeyen insanlarsınız ve bu türk yöntemlerle para kazanmaya çalışmanıza ve Türkler'in adını kötüye çıkarmanızda üstünüze yok..

Bu tür insanlar sayesinde, bırakın sedo'yu Adsense'nin bile bizi atması yakındır.. Ayrıca bu ne ilktir ne de tek olacaktır. Bilginize.!

Ayrıca, bu ay hakkıyla kazanan herkes sedo'dan ödemesini alacak. Ancak bu gibi kişiler olduğu sürece, sedo'dan banlanmamız 2/3 ayı bile bulmayacak.
Ooof ooof!

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
eg-zotikbul' Alıntı:
İşte.. Türk insanının ne kadar düştüğünün kanıtıdır.

Bir de ne var diyor ya !?.. Bu kadar mı düştük ya yazık ya.. ...mak için tıkla yazmıyor mu orda.. Ya ayıp ya.. Biraz insan olun ya.. Tükürdüğünüzü bu kadar yalamayın, mideniz kalkacak..

Ayrıca sitenin altına koydugun keywordler beni ilgilendirmez. Ben diğerlerini söylüyorum.. Örneğin, Banu Alkan diye site açmışsın. Ve alakasız, terbiyesiz kelimeler ile linkler vermişsin, sedo daki domainlerine. Gerci diğer sitendeki resim kadar şereflice(!) olmasa da, gene aynı durum.. Ve bunu 10/20 siteye kadar çıkarmışsın.

Senin şerefini mi kaskanayım.. Hayatında 3 kuruşu bir arada görmeyen insanlarsınız ve bu türk yöntemlerle para kazanmaya çalışmanıza ve Türkler'in adını kötüye çıkarmanızda üstünüze yok..

Bu tür insanlar sayesinde, bırakın sedo'yu Adsense'nin bile bizi atması yakındır.. Ayrıca bu ne ilktir ne de tek olacaktır. Bilginize.!

Ayrıca, bu ay hakkıyla kazanan herkes sedo'dan ödemesini alacak. Ancak bu gibi kişiler olduğu sürece, sedo'dan banlanmamız 2/3 ayı bile bulmayacak.
Ooof ooof!
Valla sevenler.net/ss nin neresinde ... icin tıkla yaziyo ben goremedim. Sayfa icinde yazmadıgı kesin neyse..
Serefinin ne derecede oldugu belli koçum. Yaptıysam iyi yapmısımdır. Banu alkan siteside acarım Hülya avsar siteside. Bu kimseyi ilgilendirmez. 3 Kurusu bir arada görmedigim dogrudur. O devirde ben yasamiyordum zaten. Sanırım 75'li yıllarda 3 kurus bir arada goruluyordu. Gunumuzdede minimum 5 kurus gorulebiliyor. Ama ben gormuyorum. € uzerinden calisiyorumda..
Neden birilerine kemik atılmadıgı halde havlarlar anlamadım gitti.. Dediğim gibi valla : Zoruna Gidenin Borusuna Gitsin..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Haa Title'de yazıyormus.. Olabilir yazarım.
Dogru ya bu seni neden ilgilendiriyorki :) Onlara tıklandıkca birilerinemi tıklanıyor acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5