İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedocular Teklif?

S

sevdik

Misafir
Arkadaslar sedo uyelerine teklifim var

tekil hiti webservise gore 2000+ olan sitelerle

benim iki tane var yabuka.net ve bayanlar.net

sedodaki sitelerinizden birinin linkini eklerim hangi sitemden isterseniz sizde benim sitelerden birtanesini sitenize ikimiz de gorunen yerlere ekliyecegiz Sonucta hile degil for sale seklinde hem link degiş dokuşu olacak hem paramiz artacak Eger düşünen varsa burdan yazarsa sevinirim

D

Dms

Misafir
:) Ehueh. Seninle Yakında Google Parking'e Girecegiz. 750.000 Gosterim YapaLımda :)

S

sevdik

Misafir
slm

hangi sitemde yer almak istediginizi

site isminiz ve hit sayisini? ve nereye linkimi ekliyeceginizi yazarsaniz size hemen pm atarak domainimi yazabilirim yarin aktif olur durum iyi calismalar

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşalr amaç para kazanmakmı domaini satmakmı lütfen belritirmisiniz ..??

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sedo dan amacım para kazanmak, domain satmayı düşünmüyorum :p

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla benim domain ne adam akıllı fiyat veririlerse satarımda ayda 420€ az degil hani P:

S

SaveTargetUs

Misafir
:) 420€ güzel para. bir kerede toplu alacağına sürekli al. en güzeli.

S

sevdik

Misafir
slm

bu basligi acmamin amaci suydu :

Cogumuzun domainleri sedoda amacim benimde satmak degil para kazanmak ama dediginiz gibi yuksek fiyat gelirse neden satmiyalim

Simdi turkyurdu.org ile anlastim hiti yuksek olan sitelerle domain linki yapacagiz kurallara uygun sekilde iki tarafta boylece daha fazla kazanmis olacak

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizinle.com webserviste en düşük tekil hiti 6000 ikisinede eklersen olabilir.

G

guajira

Misafir
Permission' Alıntı:
arkadaşalr amaç para kazanmakmı domaini satmakmı lütfen belritirmisiniz ..??

ne derler bilirsin para para para bi domaini 500€ ya satacağıma her ay 100€ kazanırım daha iyi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi