İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedocular...

X

XxXxX

Misafir
sedocu kardesler bu sedo odemeleri ne zaman yapiyor... veya belli bir limiti geçtikden sonrami oduyor... :confused:

Moderatör Notu: Konu taşındı+sorunuzun cevabı forumda bir çok kez cevaplandı.

S

sevdik

Misafir
kardeşim amacın nedir Zırt pırt başlıklar açarak mesaj sayını yukseltmek mi Yoksa nicki ni mi tanıtmak?

Sedo konusu "INTERNETTEN PARA" başlıgında yazışıyoruz orda ayrica forumda arama yaparsan sedonun ne zaman para ödededigini anlarsın Lütfen ama ya artık aşıyorsunuz bazı şeyleri

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
XxXxX ; burada diğer gırgır forumlarında olduğu gibi , çok başlık açana yada çok mesaj yazana , Karizma puanı yok ;=) Hani belki forumları karıştırmışsındır ondan söliyim dedim.

X

XxXxX

Misafir
yok ne alakası var ben sedoya link verdim 4 euro kazanmişim :D ne zaman alcam diye hesap yapiyorum uhuehuehueeeeeeeeee

T

TGP

Misafir
Üye olduktan sonra boyle bir txt cikiyor. Bildigim kadarı ile selbesti fakat uzun sure kullanmadım...

It's very easy: Domain parking means that you simply either change your name servers at your Registrar (e.g. Enom, Godaddy, Network Solutions, Dotster, Register.com etc.), or enable URL forwarding so that your domain points to Sedo: http://www.sedoparking.com/domainname.com

Primary Server Name: NS1.SEDOPARKING.COM
Primary Server IP: 217.160.95.94

Secondary Server Name: NS2.SEDOPARKING.COM
Secondary Server IP: 217.160.141.42

You of course retain ownership of the domain with Sedo automatically optimising the page content and marketing the domain.

So, we recommend going to your Registrar right now and pointing your domain(s) to us for free - it's worth it!

Show me how to park my domains with Sedo!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi