İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedoda domain satan proflar

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bilgili arkadaşlar bize sedoda domaini en kolay yoldan ve çabuk nasıl satabiliriz yardım edebilirlermi.Ben birçok domain aldım sedoda satmakiçin bana göre iyi domainler ama 1 den fazla satamadım.Lütfen yardımcı olunda bizde bişeyler yapabilelim.Mesela domainlerimden örnek vereyim iiii.Hiç değilse satan arkadaşlarda sattıkları domainleri ve özelliklerini söylerse bi fikrimiz olur

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla domain bilmem ama site satışları bi garip oluyo... listede alta alta 3 sitem var diyelim. ortadaki en eski site bi türlü satılmıyo.... 4 ay oldu hala bekliyorum :) altında ve üstünde yer alan 1 aylık siteler satılırken asıl satmak istediğim siteleri satamıyorum bi türlü...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satış biraz şansta bitiyor

ben daha ilk eklediğim domain ve acemilikle güzel bi rakama bi domain sattım... ama genelde alan kişiler para kazanmak için alıyor ve baktıkları en önemli kısım sitenin hiti oluyor, sonra Pr sonra domain ismi sonrada domainin yaşı die die sıralıyorlar...

Mp3Powers.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günlük 600 hiti olan yabancı domain bir mp3 sitesini 1k€ ya sattm, eklediğimin ertesi günü teklif geldi, günlük 8k hitli türkçe domain olan bi arkadaşım ise 1 ay bekledi satıcam die ama satamadı, burdanda çıkan şu oluyor sanırım yabancı isim sedoda ön planda :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5