İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedoda Domain satılmasını istiyorum ama ...

P

PRicon

Misafir
Arkadaşlar ben sedoda bir domaini satılıga çıkarcam ve benim kategorimde satılık domainler arasında gözükmesini istiyorum ,

fakat ben satılık olarak gözükürken birde sitenin hitininde gözükmesini istiyorum , ama siteyi park etmek istemiyorum ... site bu sırada işlevine devam etsin istiyorum ...

bu nasıl olcak ?

Teşekkürler ,

P

PRicon

Misafir
sedoda satılık diye listeleniyor fakat hiti 0 gözüküyo ,

çünkü parkinge koymadım , sedo tracker koyunca sedoda benim belirttigim kategoride hitide gözükcek dimi ?

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain olarak değil website olarak eklersen sana otomatik sayaç veriyor zaten onu sitene ekliyorsun

P

PRicon

Misafir
iyide website olarak satılmasını istemiyorum ,

bu yüzden add website kısmında satılcak opsiyonunu '' domain '' seçiyorum , 2 tane farklı kod veriyo fakat sayaç oldugunu pek sanmıyorum ...

yardımlara hala ihtiyacım var ,

teşekkürler ,

M

murme

Misafir
website olarak satabilion hit görünmesini istiosan başka yolu yok bildigim kadariyla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5