İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo'da en çok kazananan ?

A

Airborne

Misafir
Borte45' Alıntı:
Eğer Sedo'nun atmayacağını bilsem günde 100 €'dan fazla da kazanabilirim fakat Sedo kesinlikle atacaktır. -Ki bugün tık başı 0,01 veren bir sponsorla günde 50 $ yapabiliyorum.
belki bu forumda en cok Sedo yu kullanan benim ve benden fazala Sedo da domain satanda yoktur.
Sedo ref lerine bakar, eger ziyaretcilerin google dan gelmiyorsa seni er yada gec sutlar,
Domain for sale tamamen yasak.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki direkt girişlere ne diyor ? Yani for sale olmadan ? başka bişy olmadan

A

Airborne

Misafir
Borte45' Alıntı:
Peki direkt girişlere ne diyor ? Yani for sale olmadan ? başka bişy olmadan
Sitenin google da indexlenmis olmasi lazim. Yoksa hic indexlenmeyen sitenin direkt gireslerinide kabul etmiyor.
Sen para kazaniyorum sanirsin. ayin 30 unda bir mail gelir. Traffic i kaynagi ne diye. Google diyemezsen parayi vermez ve sutttt

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi $ekilde goldkey hesabı edinmeye çalı$ın sedo ile hiç uğra$mayın bence.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Goldkey hesabım var çok iyi getiriside var fakat ondada asılınca atıyor(bir kere atıldım,ikinci hesabı açtım) şöyle yokmu iyi veren rahat rahat tık yollayabileceğimiz bi parking sitesi :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uurz' Alıntı:
Bi $ekilde goldkey hesabı edinmeye çalı$ın sedo ile hiç uğra$mayın bence.
goldkey nasil sedodan daha fazla veriyor ??
Goldkey in verdigi ortalama 0.05 cent
sedo nun verdigi ortalama 0.10 cent
ayni domain ayni keywordler ile ikisinide denedim ( sedonun bir avantaji daha var arada sirada 1-2$ verdigi tiklar oluyor)

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo kullanmayın arkadaşlar. Hiç hile olmadan günde 120 € yaptım bir bir hafta sonra domaini sildim. Hatta showcase parasıda ödedim. ama ay sonu gümledim. Hitlerim tamamı googledandı ve tıklama başı 0,03 alıyordum. (15.000 tekil hit vardı)

goldkey tr hite artık ödemiyor. Hemen atıyorlar. Bende afternic kullanıyorum memnunum.

http://www.afternic.com/?ref_name_id=11831660

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar sedo kullanıyorum bu ay paramı aldım ( 140 eouro) hatta bana benden memnun olduklarını ve her hangi bir problem olup olmadığını soran bir yönetici maili geldi :D Aylık ortalama 100 eouro kazancım var.Ben şuana kadar tek bir sorun yaşamadım.Hitlerimin ve para kazandıran domainlerimin hepsi Türkçe bana göre biraz şans bide hile yapmazsanız sorun çıkmıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5