İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedoda Forsale yazıp link vermek yasak

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
You cannot include links like this on your page I'm afraid as they link to the parked page and not the offer page (see attachment).
This is because you are allowed to advertise the fact that the domain is for sale, but not just so that people arrive at your parked page and then click on adverts to make you money.
Please remove these links or make them link only to the offer page as per attachment.
If we notice any strange traffic on your parked domains in future, we will check up on this.

arkadaşlar burdada gördüğünüz gibi for sale verip link vermek yasak ne yazıkki sadece satış olan sayfaya link verebiliyormuşuz bunun hakkında daha detaylı bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim
teşekkürler

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saten sedoya verilen domainler satışada cıkıyor kardeş ne farkder bunda :D

Xcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece bu yüzden arkadasin hesabi kapandi. vede parasini ödemediler. ben arayip bizzat konusdum. sahte trafik yaratiyorsun diye yasak.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 kere tartıştık eğer son zamanalrda yenı bışıelr çıkmadıysa yassak değil :D

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım orda yazıyor forsale diye link verebilirsin ama offer page yani teklif page ine diyor.isterseniz bi mail atıp sorun cevabını da buraya yazın

G

Gencadam

Misafir
Verip de parasın ıalan da var, verip de parasını alamayan da var. Bunun kesin cevabı bu forumda bile verilemediyse daha cevap aramayın arkadaşlar. Deneyin, ya paranızı alırsınız ya da alamazsınız. Ben sürekli vermiştim, aldım paramı, en sonunda sorgu mailine takıldım. Ama aynı sorgu mailinden geçip parasını alanlar da oldu, for sale evrmelerine rağmen.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedodan 1 kere ödeme aldım oda aylar önce ilk duyuldugunda forumda.. mebla oldukca yüksekti .. o zmn pop vss hersey yapınca ödüyorlardı herkese.. Simdi ne kadar zorlasmıs böyle :) bence baska yollara yönelin arkadaslar..

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden domain eklendiğinde This Domain For Sale şeklinde link verebilirsiniz yazıyordu, artık böyle bir yazı göremiyorum. Ayrıca kullanıcı sözleşmesini okursanız For Sale olayıyla ilgili bir madde var, sanırım burdada yasak olduğu yazıyor. Geçen ay bende kullanmıştım for sale olayını biraz uğraşarak paramı aldım ama sözleşmede bu maddeyi görünce kaldırdım linkleri.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben daha önce yazmıştım, sedo ile bu konuyu konuştum. arkadaşımızın dediği gibi sadece teklif gelebilen sayfaya yönlendirme yapabilirsiniz. yani şu adrese:
http://www.sedo.com/search/details.php4?domain=DOMAIN ISMI.com
adresi kırptım biraz, sonuç olarak reklamların bulunduğu sayfaya for sale yazıp ziyaretçi çekmek YASAK. forumda parasını alanlar vardır mutlaka böyle yapıp, fakat tamamen şans işi, farkedildiği zaman direk hesabın sıfırlanma sebebidir.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben for sale olarak bazı yerde link veriyor ama sedo paramı ödedi:) hemde hepsini öyle bişe olsaydı ödemezdi Ayrıca ben en son bana mail yolladılar bu hiti nerden kaynaklıyorsun felan diye forsale olarak söyledimde mailden sonra paramı yatırdılar..

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop bende aptal gibi söledim hangi sitede yaptığımı :) sizce sileyim mi yoksa kalsın mı

B

baybars

Misafir
canparlak' Alıntı:
You cannot include links like this on your page I'm afraid as they link to the parked page and not the offer page (see attachment).
This is because you are allowed to advertise the fact that the domain is for sale, but not just so that people arrive at your parked page and then click on adverts to make you money.
Please remove these links or make them link only to the offer page as per attachment.
If we notice any strange traffic on your parked domains in future, we will check up on this.

arkadaşlar burdada gördüğünüz gibi for sale verip link vermek yasak ne yazıkki sadece satış olan sayfaya link verebiliyormuşuz bunun hakkında daha detaylı bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim
teşekkürler

Geçenlerde kendisini sedoda çalışan biri olarak tanıtan malkhaz rumuzlu şahıs :) bunları demişti... Doğrumu değilmi bilmem... İstersen arkadaşın dediği gibi mail at sedoya...

"Sadece for sale - adres.com olarak verdiysen hile degil. Ancak kizlari gormek icin for sale adres.com gibi link verdiysen yasak. bu kizlari gormek icin degilse mp3 indirmek icin yazarsanda gecerli. amac belirtmemen gerekiyor."

Malkhaz nerde arkadaşlar yalanmı oldu? :mad:

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
canparlak' Alıntı:

teşekkürler

Bu mesajı e-mail attıktan sonra cevap olarak mı aldınız ? bir açıklar mısınız?

saygılar..

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet mail attım dedim for sale olarak popup açabilir miyim onlarda dedi bunu

G

Gencadam

Misafir
For sale diye pop up açmak nasıl oluyor? Ya for sale diye link verilir, ya da popup açılır direkt. Acaip bir cümle olmadı mı? :)

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) açtığım popupta for sale yazacak yani direk açılmayacak

G

Gencadam

Misafir
:) Şimdi anladım, noktalar, virgüller tatile çıkınca anlaşılmıyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5