İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedoda son 32 gün kazançları silinmiş

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Mayıs gösterimim,tıklamalarım duruyor fakat kazançları silmişler.
Bu herkesde mi var yoksa yine helal kazandığımız paraya sedo elmi koydu ?

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
*Güncel <eşkiya sedo>

Sizlerde durum nedir?

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinet te arama diye bir özellik var. Öncelikle bunu hatirlartirim ;)
Her ay en az bir kisi bu basligi acar.
Sedo yu iyi incelersen ingilizcen yada almancan varsa bunun bir sorun olmadigini anlarsin.
Bold bir sekilde sana bildiriyi yapiyor zaten
Ben almanca kullandigim icin asagidaki bildiri var bende.

Bitte beachten Sie, dass die Parking-Statistiken zu Beginn des jeweiligen Monats wieder bei lisanssız anfangen zu zählen. Um Ihre alten Statistiken einzusehen, ändern Sie bitte den Zeitraum in "alle Monate", oder "32 Tage".

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyinet te arama diye bir özellik var. Öncelikle bunu hatirlartirim ;)
Her ay en az bir kisi bu basligi acar.
Sedo yu iyi incelersen ingilizcen yada almancan varsa bunun bir sorun olmadigini anlarsin.
Bold bir sekilde sana bildiriyi yapiyor zaten
Ben almanca kullandigim icin asagidaki bildiri var bende.

Bitte beachten Sie, dass die Parking-Statistiken zu Beginn des jeweiligen Monats wieder bei lisanssız anfangen zu zählen. Um Ihre alten Statistiken einzusehen, ändern Sie bitte den Zeitraum in "alle Monate", oder "32 Tage".

Yeterince araştırdım önceki başlıkları bulamadım, öncelikle bunu belirtmek isterim ;)
Bold uyarıyı okudum fakat yinede sormak istedim çünkü 31nin kazançları gözüküyor.Bu yüzden işkillendim.

neyse sağol,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5