İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo'da yapay klik durumları..

E

erotikbul

Misafir
:D Sedo'nun nasıl yaygınlastıgını tartısıyorduk :D Neyse fark yapmazmış o zaman iyi :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten sedo'da çıkan reklamlar google reklamları o yüzden türk reklamları gözüküyor.

ilkayuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dotum bence baştan mail at uyar 2 hafta içinde düzeltilmesse eğer söyle ban lansınlar! ama türkiyeyi yakın takibe alıp kırmızı nokta olursak kötü olur dostum bunada dikkat o yüzden uyar baride düzeltenler olur düzeltmeyenleri söyle.nekadar az ban gelirse türkiyeye okadr iyi!

M

MrManson

Misafir
yapay klik eksik kalmıstı bide , size söliim yakında clicker lar devreye girecek böle giderse :)

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Clicker olaylarını artık kesin olarak çözmekteler.Bence clicker kullanarak hile yapmak isteyenler belki bir ay dayanır sedoda veya herhangi bir sitemde.Hem sadece sedo görmüyor bu olayı sahte click göndereni 1-reklamverenler izliyor ve zincirleme ta gönderene kadar geliyor.Yani oradan oraya uzuyor.Clicker kullanana aynen. ......... iade oluyor.Bunun üstesinden gelirmi lamerler derseniz tarih gösterecek sonuçlarını.Ama clicker kesin kullananlar var.

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede clickler yemezler. örn dün bir arkadaş ile proxy denedik google'a. bütün click sistemler vsler amerikadan oldugumuzu gördü ama google yemedi artik adamlar ne yapmissa :eek: sedo yermi bilmem. yememesi gerek diye düsünüyorum cünkü adsense en azindan adi üstünde adsense :) js tabanli. sedo komple giren çikana bakar.

böyle gereksiz click mlick ugrasmayin. hile yapin ama namusunuzla yapin :) kafayi calistirin. programlarla vs lerle ugrasmayin bunlar diger arkadaslarin dedigi gibi türkiyeyi kara listeye sokar. cj faciasi yasamayalim tekrardan :D

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
transparan proxy dene belki fark eder! tabii bulursan.

Serbülent Daşkın

Y

Yalowa

Misafir
Selamlar,

Domainim.Net (2 BP)
domainim.net is for sale (Tiklayin)

Ben bu şekilde link ekledim, çünkü başka türlü kullanıcılarım farkedip tıklamıyorlar.

Bu şekilde link bir problem yaratırmı sedoda ?

Ayrıca bazı domainlerime 0.03 verirken bazılarına 0.04 vermis.Bunun sebebi nedir ? Neye bakarak bu oranı belirliyorlar.

Sedo her ay sonu para gönderiyor diyorlar bakalım biz daha yeni ekledik, az çok bişeyler birikti insallah dediğiniz gibi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5