İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo'daki sitelerime link verme?

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb.sedoya park ettiğim siteler başka sitelerden link versem sedo kabul eder mi? yani weblistesi.com adresimden link versem problem yaratır mı? yada toplistlere kayıt ettirsem ve ordan gelen ziyaretçileri kabul eder mi? bu konuda doğru bilgiye sahip arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.!!

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
for sale yazmak şartıyla bir sorun yok diye biliyorum. Ama forumu takip edeceksen sedo google'dan gelen tıklamaları dahi takibe aldı. Toplist durumda ne yapar bilemem.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben siteleri komple sedoya yönlendirdim.ns leri falan .içerik yok zaten komple sedonun içerik.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yani sadece google dan ve direk adresi yazanları mı kabul ediyor.mesela dost siteler falan diyip bi link versem sitelere kabul etmez mi diyosunuz.?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç hit almayan bir siteye sadece bir siteden binlerce hit gönderirseniz malum maili alırsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5