İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedodan mail var...

M

malatyasporlu

Misafir
Thank you for participating in our Paid Domain Parking Program.
Please find the evaluation of banner clicks as a result from
your parked domains of last month in the following:

Revenue December 2004: 62.37 Euro
Earnings from previous months: 0.03 Euro

Total amount: 62.40 Euro

The total amount will be transferred to you via wire transfer
by the 15th of this month.
We will provide you with a printable revenue statement at
http://www.sedo.co.uk/member/domainparking in a few days.

If you would rather receive your payment (or future payments)
over PayPal (the minimum for paypal is Euro 20) please change
your payment options under:
http://www.sedo.co.uk/member/bankdata.php4

If you would like more information, or to sign up for this
convenient and secure Internet payment method please visit:
http://www.sedo.co.uk/shop/paypal

Good luck for the upcoming month!

Sedo.co.uk :: Earn money with your unused domains!
tel +49 221-420-75826 :: fax +49 221-420-75811
mailto:p[email protected] :: url: www.sedo.co.uk

acep bu ne olaki ?

M

malatyasporlu

Misafir
ama nasıl benim verdiğim banka hesabı dolar sedodaki param ise euro cinsinden böyle bişey olabilirmi ki?

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiçbirşey olmaz bankaya gelirken çevrilir ve hesabına geçer için rahat olsun malatyalı dostum :)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
lo malatlayali sana ne kadar cok mail gonderiyor bunlar ben bir ay olucak nerdeyse uyeleri olali daha tek mail yok sedodan

H

Heryerdeyiz

Misafir
bizede sedodan bir mail gelirmi acaba :)
daha 0.44 eu bir aydır :)

M

malatyasporlu

Misafir
ayıp ediyosunuz vben size mailleri c/p yapıp göndereyim :D

G

guajira

Misafir
Malatyasporlu Gardaşım Bu İngilizceyle benden çok kazanıyosun ya ne diyim, o kadar sene boşa okumuşuz :)

M

malatyasporlu

Misafir
yok abi ne kazanayım bu ayki kazancım 45 milyon :( bide sedodan 60 65 euro gibi bişi gelecek gelirse..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
malatyasporlu' Alıntı:
yok abi ne kazanayım bu ayki kazancım 45 milyon :( bide sedodan 60 65 euro gibi bişi gelecek gelirse..
Gelmesine gelirde Havale yoluyla istememeni öneririm. Yani Paypal ile iste. Benim Kasım ayı kazancım olan "dörtyüz yetmiş altı" (rakam ile yazmaktan bıktım) € havale ile istedik ve henuz gelmedi.
Domain satısından kazanılan paralar hemen geliyor. Ancak parking'den kazanilan henuz gelmedi.
Aralık ayı kazancımı paypal'a istedim. %10 Komisyon veririm. +1 gün sonra paramı alırım. En iyisi bu..

M

malatyasporlu

Misafir
keşke arkadaş paypal ile kullanmayı kim istemez ben bu paypal yüzünden para kaybettim daha geçen ay 45 $ uçtu bu paypalı kredi kartı olmadığından parayı alamıyorum ee kredi kartınada yeminim var mecburen havale olacak... bakalım artık üstelikte benim hesap $ cinsinden sedo bana 60 küsür € gönderecek acaba dolara çeviripmi gönderecek herhal öyle olsa gerek .. artık bakacaz...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Zannetmiyorum..
VarsayaLımki yanlıslık yaptım.. Bu para ne oldu peki ? Sedo yolladım diyor. Isbankası gelmedi diyor.. Arada olan bana oluyor. En iyisi Paypal.. Oderim Komisyonumu alırım paramı. Gerisi Boş..
Malatyasporlu : Zaten kredi kartın olsada paypal ile sadece internetten alısveris yapabilirsin o para ile.. Ben %10 Komisyon verip Nakite cevirttirecegim..

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bütün risklere rağmen wire transfer istiyecem sedo dan :) inşallah bi sorun çıkmaz...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Çok fazla paranız varsa önermem. Bende belki bir dahaki ay baska bir bankaya isteyebilirim. Gerci bu ay gelecek olan paraların icinde ayrı bir hesapta olan 75 € var. Ama denemek istemiyorum.. %10'unu komisyon versem 12 / 13 tane domain alırım geri kalan para ile

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5