İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedodan nasıl ödeme alabilirim acil lütfen

google-team

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar sedodan ödeme nasıl alabilirim 20 euroyu gecti ödememi isteniyor nasıl odeme alınıyor ayrıntılı bi şekilde yardımcı olursanız cok sevinirim saygılarımla

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Billing kısmından pp yada banka hesabını ekledin mi ?
Tam bilmiyorum ama ilk olarak banka hesabını ekliyerek,istediğin ödeme şeklini vs seçerek başlıyabilirsin ;)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
20 euro üstü için PAYPALla alabilirsin. Paypal email kısmını doldurup - ÖDEME SEÇENEĞİNİ paypal seçmelisin.

Wire transfer denen olay için 50 euro üstü birikmesi lazım - hesap bilgileri kısmına banka hesabının IBAN nosunu girmen yeterli.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 euro üstü için PAYPALla alabilirsin. Paypal email kısmını doldurup - ÖDEME SEÇENEĞİNİ paypal olarka seçmelisin.

Wire transfer denen olay için 50 euro üstü birikmesi lazım - hesap bilgileri kısmına banka hesabının IBAN nosunu girmen yeterli.

minimum ödeme 50 € olarak görünüyor benim hesabımda. paypala ödeme gunu varmı peki ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5