İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedooooooo

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Pc (cookie lerden) Den Kaynaklanıyor Daha Once Hafızaya Almıs Ve Acıyor Bende Bazen Oyle Oluyordu Ama Baska Pc Den Girince Duzeliyordu.
Yani Bilgisayardan Kaynaklanıyor Bildigime Gore...

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bendede acılıyor :) 52 cevrimici dior PHPbb 5 aktif dior relaist sayacı :p sanrm sureyi baya uzun tutmussun. bide kitapyurdu com dan kazanmak mumkunmu secimini dusun derim bu vesileyle de belirtmek lazım google reklamları dururken

Bir tavsiyede o girdiin PC lerden daha once sietne girdiysen internet exp. ın gıcık yanı GUNCELLEMIOR siteye yeni girişinde. TEMPORARY INTERNET KLASörünü bosalt oyle gir

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şuan bendede sedo çıkıyor...
sabredip yoluna girmesini ve beklemekten başka yapacak bişey yok gibi gözüküyor

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede acılıyor :) 52 cevrimici dior PHPbb 5 aktif dior relaist sayacı :p sanrm sureyi baya uzun tutmussun. bide kitapyurdu com dan kazanmak mumkunmu secimini dusun derim bu vesileyle de belirtmek lazım google reklamları dururken

Bir tavsiyede o girdiin PC lerden daha once sietne girdiysen internet exp. ın gıcık yanı GUNCELLEMIOR siteye yeni girişinde. TEMPORARY INTERNET KLASörünü bosalt oyle gir

sureyi uzun tutma meselesi değil o hata bugun başladı cozemedım sebebını arada kafayı yıyor o sayac :D

kitapyurduna gelince kaliteli bir reklam diye düşünüyorum o yüzden anasayfada onlar duruyor google reklamları mesajların bulundugu kısımda mesajları okuduysan görmüsümdür :D

temp files ı sıldım ama yıne cıkmıstı artık bekleyıp goreyım dıyorum arada oraya gidiyor ama ne yapalım tıklama oluyor olmazsa sedodanda bır kac öyro kazanırım

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar hala devam edıyor bu sorun....

daha once kımse karsılasmadımı bu sorunla hep boyle oluyorsa ne bılıyım bu sedonun bır oyunu vs ıse buna tepkımızı koyalım boyle sacmalık olurmu :?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaslar hala devam edıyor bu sorun....

daha once kımse karsılasmadımı bu sorunla hep boyle oluyorsa ne bılıyım bu sedonun bır oyunu vs ıse buna tepkımızı koyalım boyle sacmalık olurmu :?

Bendede BASLADI. HATTA oyleki PARKED la alakası olmayan sitem godady de ki bi domainm bile parked a yonlenior cozemedim

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala arada sırada sedo sayfaları cıkıyor ama dediğim gibi arada sırada cıktıgı için sedo yetkilisi tarafından gorulmemeiş anlaşılan işte sedodan gelen mail söyle

Hello,

Thank you for your email. I checked the status of your domain www.cevapyaz.net,
and was not directed to a Sedo parked page. It looks like your page is
working correctly, and it is no longer parked with Sedo. If you are still
experiencing problems with this website, I would recommend contacting your
web hosting company.

If you have any other questions feel free to contact me. I will be happy to
assist you.

Sara Beninato

kısaca sayfalarımın sorunsuz calıştıgını uzun zamandır sedo ya park etmedıgımı hala sorun devam edıyorsa hosting şirketimle gorusmemı onermıs bırde başka problemim varsa çekinmemem ve sormam konusunda memnun kalacagını belırtmıs emin olsun sorarım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5