İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SedoPro Invite

F

fatihhk

Misafir
200 den fazla domaini olan yada parkingden aylık geliri 200€ ve üstü olan ark.adaşlar,
Sedo'nun domain profesyonellerine yönelik olarak geliştirdiği özel program olan SedoPro ( http://www.sedopro.com/ ) için elimde bir adet invite kodu var.
SedoPro hakkında detaylı bilgiyi zaten google'dan bulabilirsiniz.
Ödemeler daha yüksek oluyor,parking sayfaları değişik oluyor vs...
Bu kod için herhangi bir fiyat vs. düşünmedim,ortaklık kurmak isteyen arkadaşlarlada görüşebiliriz.Hatta grup kurup tüm domainlerimizi bu hesapta çalıştırarak yüksek gelir elde edebiliriz.
Yada sadece kodu almak isterseniz tekliflerinize açığım.
Selamlar...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
invite kodu olsa da incelemeden geçiyorsun diye biliyorum. bana gelen mailde, şu an beta olduğu için yeni kayıt alınmadığını söylediler 2 hafta önce.

F

fatihhk

Misafir
ploop' Alıntı:
invite kodu olsa da incelemeden geçiyorsun diye biliyorum. bana gelen mailde, şu an beta olduğu için yeni kayıt alınmadığını söylediler 2 hafta önce.

doğrudur.invite kodu kabul edildiğiniz anlamına gelmiyor.
ama invite kodsuz başvuru bile yapılmıyor.:)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihhk' Alıntı:
doğrudur.invite kodu kabul edildiğiniz anlamına gelmiyor.
ama invite kodsuz başvuru bile yapılmıyor.:)
yok yapılıyor invite kodsuz, invite kodu sadece inceleme sürecini hızlandırıyor.

A

Airborne

Misafir
invite codeu suz basvuru oluyor. Öyle yada böyle basvuru icin inceleniyorsunuz.

K

Komedya

Misafir
peki bu invite kodu için ne kadar istiyorsun? onu da söylersen daha iyi olurdu ama sen bilirsin

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
invite kodsuz başvurunca 3-4 gün içerisinde cevap veriyorlar zaten. bekleyemem acelem var derseniz bilemem tabi :p

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel birşeye benziyor çoluk çocuk(hile yapan) eline düşmezse Türklere de ödeme yapar.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
Güzel birşeye benziyor çoluk çocuk(hile yapan) eline düşmezse Türklere de ödeme yapar.
nedir o güzele benzeyen anlamadım? bildiğin sedo işte zaten halen ödeme yapmakta.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkes giremediği için sorun çıkartmaz diyorum. Sedo banlayacak diye birşey geliştiremeden korku içinde yaşıyoruz :)

(Domain satma konusunda Sedo Türklere güvenmiyor diye biliyordum..)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok sedo pro'ya önüne geleni almıyorlar, domainlerin inceleniyor, hit kaynakların inceleniyor vs. domain satma konusunda sedo'nun türklere güvenmemesi diye bir şey söz konusu değil. forumları takip edersen her gün bir kişi sedo aracılığıyla domain satıyor. bu yüzden sedo'nun işine geliyor türklerin sedo'yu kullanması. satış başı en az 50$/euro komisyon alıyor sanırım.

A

Airborne

Misafir
SedoPro yeni birsey degilki. Sedo bunu sadece parking icin acti okadar.
Sedo neden ince eleyip sIk dokudugunu size söyleyeyim.
Dogal traffic cok önemli, cünkü sedo bir domain satis platformu. Alici kisi sizin hitinize güvenip aliyor. Eger fos hit olursa sedo icin iyi olmaz. O zaman müsteri kaybeder. O yüzden Sedo Backlinks leri bile 1000 defa düsünüp kabul ediyor.
Millet domain for sale yaziyor popup aciyor ne bileyim baska sayfalara tikla burayi yaziyor ondan sonrada sedo sorunsali sedo beni banladi sedo beni atti diyor.
Yillardir sedo ile calisirim sadece 1 defa uyari aldim. Ondada suc benimdi. Onun haricinde sedo tikir tikir saat gibi isler.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod:
http://www.uoljogos.com.br
bahsettiginiz sey bumu ??
sayet bu ise tiklama oranlarini en az %100 artitacak bir sey

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
Kod:
http://www.uoljogos.com.br
bahsettiginiz sey bumu ??
sayet bu ise tiklama oranlarini en az %100 artitacak bir sey
evet bu.. sedo kendisi de diyor zaten sedo pro'ya başvurun tıklama oranınızı arttırın diye.. ama kabul ederken fazla seçici davranıyor o kadar.

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihhk' Alıntı:
200 den fazla domaini olan yada parkingden aylık geliri 200€ ve üstü olan ark.adaşlar,
Sedo'nun domain profesyonellerine yönelik olarak geliştirdiği özel program olan SedoPro ( http://www.sedopro.com/ ) için elimde bir adet invite kodu var.
SedoPro hakkında detaylı bilgiyi zaten google'dan bulabilirsiniz.
Ödemeler daha yüksek oluyor,parking sayfaları değişik oluyor vs...
Bu kod için herhangi bir fiyat vs. düşünmedim,ortaklık kurmak isteyen arkadaşlarlada görüşebiliriz.Hatta grup kurup tüm domainlerimizi bu hesapta çalıştırarak yüksek gelir elde edebiliriz.
Yada sadece kodu almak isterseniz tekliflerinize açığım.
Selamlar...

bu doğrumu aylık 200€ fazla kazanıyorsak sedopro ya başvurabilirmiyiz teşekkürler.

A

Airborne

Misafir
yozgatlı' Alıntı:
bu doğrumu aylık 200€ fazla kazanıyorsak sedopro ya başvurabilirmiyiz teşekkürler.
Her 200€ kazanan kabul olmuyor. Herbasvuru inceleniyor. Domainlerini inceliyorlar yani.

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
Her 200€ kazanan kabul olmuyor. Herbasvuru inceleniyor. Domainlerini inceliyorlar yani.

benim iki tane sitem var aylık 200 geçer tahmin ediyorum hitler arama motorlarından geliyor hitlerin yarısı türk yarısı yabancı şansım varmı acaba bir denesemmi biri pr2 biri pr3

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5