İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedoya domain ekleyemedim

shevsevko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
domaini aldıgın yerdeki NS(Name Server) lari değiştirmen gerekir. Onların değişmesi de 72 saati bulur. Şimdi baktım adresin sedoda park halinde

SamimiEgeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ns leri hangileriyle değiştireceğiz yardımcı olacak kimse var mı

merih.izmir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedoya domain eklemek paralı mı değil mi? Bu konuda bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. Ayrıca NS(Name Server) lari değiştirmek tehlike arz ediyor mu? Bu işlemi yaptığımızda domain aldığımız firma ile olan ilişki mi kesiliyor?

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
ns'leri sedo'ya yönlendireceksin ama whois koruması olmayacak. varsa kaldır ki senin olduğunu anlayabilsinler. son çare olarak sana panel görüntüsünü koyman için, yani domainin sana ait olduğunu bir şekilde ispatlaman için bir mail yollarlar o maile cevap verirsin. ns yönlendirmesini yapıp yapamadığını kontrol et.

tumc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedoya domain eklemek paralı mı değil mi? Bu konuda bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. Ayrıca NS(Name Server) lari değiştirmek tehlike arz ediyor mu? Bu işlemi yaptığımızda domain aldığımız firma ile olan ilişki mi kesiliyor?

Seo paralı değil hatta para kazanabilirsin! Riski olduğunu zannetmem baya büyük bir şirket. 1und1.de ile ortaklar herhalde!

Seo yaptığın satış üzerinden komisyon kesiyor herhalde. Miktara göre %5 ile %10 arasında komisyon alıyor benim bildiğim kadarıyla!

Henüz domain satmak nasip olmadığı için tam bilmiyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5