İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedoyu Sevmek?!

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nette para kazanmaya başlangıç noktamız Sedo yu (tıpkı adbrite gibi) gözden çıkmışken, ondan başka yar olmadığını anlamak güzel birşey.
Tarihin tekerrürü gibi sedo da tekerrür ediyor.

4-5 farklı parking sisteminden sonra tekrar geri döndüğümüz Sedo hem para kazandırıyor yeniden, hem de domainler inanılmaz fiyatlara satılıyor.

Burada 35 ytl ye satamadığımız domainlerden birisini az önce 410 euroya sattık. Sağol Sedo!

T

Turkeywebnet

Misafir
3000 euroluk satis yaptim ancak dün postaladi sedo hile mile hic bir sey yok,sabirim kazanc fazla geldi alman dürzülerine,sedo hakkinda ne zaman iyi bir yazi yazilsa ben her zaman tuhaf olmusumdur,arkadaslar birer birer atilirken ben atilmazken her zaman demisimdir bu sedo beni atmaz atamaz.Allah sedo ya kimseyi düsürmesin.

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu insanın yaratılışında olan bir şeydir....
Para veren herzaman altın bulur, vermeyense dürzüdür :D

Umarım bizim içinde sedo tekrar eski yerine geri dönmez..

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sedo sümürülecek bir yer dil kurunun yanında yaşta yanıyor...

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo icin onerileriniz nelerdir, domain satislarini hizlandirmak icin..

H

HoBaa

Misafir
sedo bizim amca oğlu domaini elden veriyosun gazcılar alt geçitinin altında kucuk tahtadan oymaya benzeyen demirden bir tezgahı var ordan satıyo.

S

Senbul

Misafir
byresul' Alıntı:
kimbu sedo merak ettim doğrusu,yoksa bir tür şifre mi?
Merakını yenmek icin forumda arama yapmayı deneyebilirsin...

Arama kutusuna "sedo" yazarsan 300 den fazla sonuc cıkacak..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5