İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

seek 50 dolarımı yolla(mış)

M

malatyasporlu

Misafir
arkadaşlar seek99 çeki 3 ekimde yollamış bana öyle yazıyor... bunu bilenlere söyledim

seek99 tıklakazan sitesi... tık başı 1 cent 50 dolarımı 3 ekimde yolladığını söylüyor artık ne zaman elime ulaşır onu bilemem ama çok karlı bi site seek 99

seek99 'a BURADAN üYE OLURSANIZ SEVİNİRİM... herkese çalışmlarında başarılar...

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hııms göndersin bakalım inşallah gönderir...

M

MrManson

Misafir
banada overture yolladı en son gecen hafta haberim yoktu posta kutusunda gordum sabah kalktıgımda :)

S

siberdevlet

Misafir
malatyalı üye olurum senin referer dan ama paranın yarısını alırım.

S

siberdevlet

Misafir
herkes bişi görüyor bizde rüyamızda ak sakallıyı görüyoruz ama bir türlü gelen yok hep gidiyor. malatya seek99 çalışma mantıgını anlatırsan bahtiyar olurum

M

MrManson

Misafir
gecen sene üye olmustum forumdan bir arkadasa daha gelmiş çek o bilmiyor nası geldiğini. Söyle olmus olabilir. Overture affiliate bir sistemi satın almıstır alt partneri yapmıstır bizde üyeyizdir eskiden onların komisyonunu ödemislerdir...
bende anlamadım..

M

MrManson

Misafir
cj le yönlenmesinin alakası yok. Bazı affiliate sistemleri havuz sistemlerine dahildir.Direkt oraya yönlendirirler

M

malatyasporlu

Misafir
evet galiba toplu bi açıklama yapacağım...

1.Türkiye'yi nasıl kabul etti bilmiyorum... fakat şunu belirtmeliyim çek hala elime Geçmedi 3 ekimde yollamışlar artık ne zaman gelir bilmiyorum tekrar ediyorum çek elime GEÇMEDİ !! isterseniz şimdi üye olmayın.. ben çek gelirse haberdar ederim sizi...

şimdi seekin çalışma meselesi şudur bir çok yöntemi var belkide en geniş içerikli sponsor bence ama arama tıklatma toolbar download xml .... v.s v.s bir çok var ama hemen heveslenmeyin arama toolbar doenload falan para kazandırmıyor.. sadece tıklatma başına 1 cent veriyor ben 50$ı 3 aydan fazla zamandır biriktirdim bunun nedeni ise bannerleri maalesef ilgi çekici değil... neyse esas şu an çek gelirde güvenilirlik kanıtlanırsa etraflıca açıklama yaparım...

çeki 3 ekimde yollamışlar sizce ne zaman gelir?

M

MrManson

Misafir
bana 10 gun - 2 hafta araliginda geliyor..
3 ekimde yollanmissa 15-20 ekime kadar hayli hayli elinde olur..
eger gelmesse mail at postada kayboldugunu soyle cekin o ceki iptal edip yenisini yollasinlar..tabii yaparlarsa bunu

M

malatyasporlu

Misafir
4 gün geçti hala gelmedi neyse bakleyecez artık gelmezse bana bi yazı yazarsınız dimi :) benim ingilizce 'zero'

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-2 hafta bekle gelmezse senin icin yazi degil amerikaya gider kapilarina dayanirim Malatyasporlu :)

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seek99 Knodle arama motorunun distribütörü konumuna çalışıyor.Knodle her tıka 3 cent para ödüyor. Seek reklamlarında 2-8 cent arası demekte bu yalan bence.Girin arama yaptırın geçiş yolunun yani arama altyapısının knodleye gittiğini görürsünüz.İngiliz bunlar %90 öderler.Ama siz genede Knodleyede bi başvuruyu deneyin.Seek99 deilde onun sponsoru olan knodleye üye olabilirsiniz.Seek99 sadece aracı bu işte.Knodle,overture,google,findwhat gibi sistemlerin kabul etmediği webmaster grubunu kullanarak piyasadalar.Bence ödeme yaparlar çünkü knodleden affiliatelere dağıttıklarının 3 katını kazanıolar zaten.

M

malatyasporlu

Misafir
evet işte benimde dediğim gibi aramaya ödemiyor... mesela updatedde bir tıkta aldığın 5 cente seekte 0.005 cent (dolar değil cent) kazanıyorsunuz...

P

Parae

Misafir
Malatyasporlu , sen bannera tıklattırarak kazanmışsın ..

Fakat bannera tıkladıktan sonra aramada yapılması lazım paranın geçmesi için ..dimi ?

sen bunu baya Az hiti olan bir sitede kullandıgını söylemiştin bana , Peki nasıl bu kadar arama aldın buna ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5