İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEFA GÜNAY tarafından dolandırıldım... 0 537 279 95 83

tiyansan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SEFA GÜNAY isimli bu kişi dolandırdı beni tefecilikte yapıyor aman dikkatli olun. sahibinden.com dan telefon satıyordu hesabına 1200tl para yatırttırdı ve ulaşamıyorum şimdi kendisine lütfen yardımcı olun bana tanıyan bilen varsa bu dolandırıcıyı... istanbul da askeri personel oldugunu soyledı ve öyle bir yalanlar attı ki inanmamak güvenmemek imkansızdı resmen. yeni numarasını buldum açık arıyorum açmıyor farklı numaralardan arıyorum açıyor yuzume kapatıyor. lütfen ne yapmam gerektiğini bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim. banka hesap numaralarına kadar mevcut elımde yatırdıgım dekont da mevcut facebook hesabına kadar ekledı benı guvenını kazanmam ıcın ama arkadaşları var duvarında felan hepsıne tek tek msj gönderdim bu kişiyi tanıyorsanız lutfen yardımcı olun dolandırdı beni tanıyan bilen varsa inşallah yardımcı olurlar.

Adı soyadı : SEFA GÜNAY
sahibinden.com daki üyelik adı : AlparslanEksioglu
cep telefon numarası : 0 532 100 03 97 yeni numarası : 0537 279 95 83
Banka Hesap numaraları :
Ziraat Bankası - 4446 7606 3959 7668 (Erdal Günay) adına kayıtlı hesap
FinansBank - 5311 5701 7200 5770 (Erdal Günay) adına kayıtlı

ben ziraat bankasına göndermiştim tam tamına 1200tl

evet haklısınız hata bende ama öyle bir konuştu ki inandım her insanın bi boşluğu olur mutlaka o boşluğumu yakaladı bu kişide. savcılığa başvurdum ses kayıtlarına kadar herşeyi yaptım delil olarak sundum. istanbul karagümrükte oturuyormuş inşallah yakalanır. facebook adresi kendisine ait olduğuna eminim diyebilirim. cünkü karagümrük sayfalarında profilini paylaştım ve dolandırdı benı yardımcı olun yazdım heryere. görmüş hepsini ve küpürmüş deli gibi aradı beni telefonla. tehditler küfürler ardı arkası kesilmiyor resmen. paramı aldıgını da itiraf ettirdim ve hepsını ses kaydı yaptım savcılığa sundum. inşallah bir an önce bulunur ve cezasını çeker az bi para değil 1200tl çünkü
kimlik bilgilerini de şikayetçi bi arkadaştan buldum inşallah doğrudur. bu konuda yardımcı olabilcekler bana 0 533 523 33 00 no'lu numaramdan ulaşabilirler... tüm kimlik bilgileri mevcut bu kişi tarafından dolandırılanlara mahkemeye sunması için özelden gönderebilirim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5