İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şehitler için duvar kağıdı.

4KDOG4N

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şehitlerimiz için duvar kağıdı çalışmam buyrun ;

sehit.png

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Eline Sağlık...
Güzel Olmuş.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Güzel olmuş fakat biraz daha canlı olursa, daha da güzel olacağı kanısındayım..Başarılar.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Düşünmeniz güzel birşey. Fena değiller, ellerinize sağlık :)

4KDOG4N

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Güzel olmuş fakat biraz daha canlı olursa, daha da güzel olacağı kanısındayım..Başarılar.

Benden resmin daha canlısını istemiştiniz fakat maalesef daha canlı bir hale getiremedim fakat yazıyı daha okunaklı bir şekilde yaptım o da böyle oldu.:)
(İster iseniz size .psd dosyasını ö.m yolu ile atayım bir de siz deneyin. ) :)

sehit-1.png

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Benden resmin daha canlısını istemiştiniz fakat maalesef daha canlı bir hale getiremedim fakat yazıyı daha okunaklı bir şekilde yaptım o da böyle oldu.:)
(İster iseniz size .psd dosyasını ö.m yolu ile atayım bir de siz deneyin. ) :)

sehit-1.png

Ben çok beğendim. Oldukça karizmatik olmuş. Yazının daha okunaklı olması da güzel olmuş. Ama demek istediğim, daha canlı olanı da bir seçenek olabilirdi. Ben çok anlamıyorum ama anlayan birileri vardır mutlaka:) Fakat tekrar eline sağlık. şahsen ben beğendim.

4KDOG4N

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Ben çok beğendim. Oldukça karizmatik olmuş. Yazının daha okunaklı olması da güzel olmuş. Ama demek istediğim, daha canlı olanı da bir seçenek olabilirdi. Ben çok anlamıyorum ama anlayan birileri vardır mutlaka:) Fakat tekrar eline sağlık. şahsen ben beğendim.

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim demek istediğinizi anladım ben fakat şöyle bir durum var resmi biraz daha canlı yapınca bazı efektler kayboluyor onları kaybetmeden yapamadım bende ama beğendinize sevindim. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5