İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şehitlerimie Saygı İçin Bu flash İntroyu Kullanalım

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
261
Arkadaşlar sitelerinizin girişine Türk bayrağı ve illerimizin sırayla gelişi eşliğinde müzikli şekilde bir flash intro.

Herkese tavsiye ederim..

İntro Resmi

flash_intro.jpg

İntro Demo

Ekten İndirmek İçin Tıklayın

Rar Şifresi: YaziliPlan.Net

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
261
Yazılıplanda 08-19-2012 11:45 PM tarihinde paylaştığım linkleri rar dosyasını, dün burada da paylaştım.

Bunları yazıyorum çünkü burada reklam gibi bir amacım olsaydı. 08-19-2012 11:45 PM tarihinde değil de şimdi paylaşırdım. Bütün forumlarda paylaştım ama samimiyetime laf eden olmadı.

Önce sen kendi samimiyetini test et, sonra başkalarına dil uzat.

Dün 26 şehit vardı, Ne yaptın peki şehitler için de başkalarına dil uzatıyorsun ???

Ben dünkü olaydan sonra diğer forumlarda 30 paylaşım yaptım Facebooktan 12 video ve 6 resim paylaştım.

Twitterden 8 tane konuyla ilgili yazı paylaştım.

Sen 26 şehidimiz için yaptıklarını bir yazsana da sonra samimiyetime dil uzat.

Ugur KAZDAL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi klavye delikanlılığı yapalım ? rapide at, insanları yorma sağa sola tıklamatla.. Bunu yapınca şehit ailelerinin acısı mı diniyor ? ya da 20 gün kalınca bu sitende bişeyler mi kabayor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5