İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Selam Arkadaşlar Ben >> Rayjon32

Rayjon32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Ben Sami Taşan. Bu Yazıyı Okuyanlar Lütfen ÖnYargılı Yazmayın.
30 Haziran 1995 Merkez Kastamonu Doğumluyum. Benim İçin Sanal Alem Herşeyden Önemli.Sosyal Açıdan Realde Hiç iyi değilim. Çevrem Çok Az. İletişim Kuramıyorum.Tam Aksine ise Sanalda Beni Herkez çok seviyor.Çok Çevrem var ve arkadaşlarımı çok seviyorum.Birsürü Alanlarda Çalıştım. Örneğin Knight Online Pvp,Metin2 Pvp,Sa-MP Ayrıyetten:Rappelz,Usko,Metin2 TR,Archlord ve Cs 1.6 Gibi Oyunlardada Satışlar yapmış bulunmaktayım. Sanal Satış bilgim çOk iyidir.
Private Serverlarla ilgim çok iyi ve üstelik kurmayıda biliyorum.Bazı Oyunlarda pvp editler yapabiliyorum.Düzenli Database (Veritabanı)Edit(Düzenleme) yapabiliyorum. Sanalı Çok Seviyorum.Aklımdaki Projeler (Pvp Adına) çok büyük ve kazancı iyi olan projeler.
En Kısa Zamanda Bir Şirkette Pvp Bölümünde Çalışmak ve O Şirkete BÜyük bir kazanç sağlamak istiyorum. Bilinki Akıl Yaşta Değil, Baştadır. Bu Sözüde Söylemek istiyorum.
Bir Şirkette Çalışırsam Neler Yapabilirim?;
Bir Şirkette Çalışırsam;
1)Şirkete Güzel bir Kazanç Sağlarım
2)Müşteri Bulmakta Güzel Etkiler Yaparım
3)Pvp Serverları Sanal Sunuculara Kurup Müşteri Ararım.
4)Şirketi Forumlara Tanıtıp Kazancını 2ye Katlarım
5)Saygılı olup Müşterileri Şirkete Bağımlı Yaparım
6)Bazı Projelerimle (Gerçekleştirebilirsek Eğer) İyi Kazanç Sağlarım
Gibi Dahada Devam Ediyor. İçimden Herşeyi Söylemek İstiyorum.
Benim Tek Özelliğim Farklı Olmak,
Herkezle İyi İletişim Kurabiliyorum,Adilim,Kötü Söz Söylemem,İletişim Sorunum Yoktur,Dürüstüm ve Bilgiliyim
Bir Ara Visual Basic Kodlama alanında çalışmalarım oldu. Tabiki İlkten denemeler olarak hesap makinesi gibi şeyler yapmaya çalıştım. En iyi yaptığım bir program ise hesap makinesi oldu :). Sonrada Kodlamayı bıraktım. Kodlamada Uzmanlaşmam uzun süreceği için daha çok uzun bir yol var. O Yola başlamadan önce zamanı iyi değerlendirip kendimi geliştirmek amacıyla Çalışıyorum. Kısa Kesiyim
İletişim Adresim;
(Bu Msn den Ulaşabilirsiniz)
[email protected]
Ulaşamadığınız Takdirde;
0 537 760 02 70
Her Zaman Farkı Olan ve Çalışan Kazanır.

@rbak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Sami Sende Benim Gibi Hoşgeldin :)

Yanlış Anlama Ama Benim Konumu Kendine Uyarlamışsın Gibi Olmuş :D

Rayjon32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallamı bilmiyordum yeni başladığım için foruma edit yapıyımmı ? yoksa kalsınmı ? bidahakilerini renksiz yaparım.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
benim için sorun degil arkadaşım
yönetici degilim sonuçta ben kullanıcıyım sadece bilgin olsun istedim
iyi forumlar :)

Anıl Kılıç

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hoşgeldin Sami,
Benden sana nacizane bir abi tavsiyesi, "Bilinki Akıl Yaşta Değil, Baştadır." sözünü kllanmak için biraz daha yaşlanmayı bekle. ;)
Ama girişim konusunda önün açık görünüyor kolay gelsin.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bence ASP.NET MVC öğrenmeye başla :) ne kadar iyi öğrenirsen o kadar çok firma seni çalıştırmak ister senin kimseden iş istemene gerek kalmaz, Misal ilk biz :D. Buda benim nacizane fikrim.

Türkiye de bunu pek fazla bilen olmamasına rağmen iş ilanlarının çoğunda MVC bilen eleman diye yazıyor artık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5