İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım SelamınAleykum | Arkadaşlar Maderator Nasıl Olabilirim.?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
SelamınAleykum
Moderator Olmak İstiyorum... Hergün Zaten Foruma Giriyorum Hosting Bölümüyle Daha Cok İlgileniyordum Ama Suan Her Bölümde İlgilenmek İstiyorum Moderator Alımı Varsa Nasıl Olabilirim

~~
Yardımlar İcin Simdiden Teşşekurler
Saygılar.

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Okudum Onu.. Ama Zaten hergün aktifim Ve Kendi Forum Sitemde Oldu Yani Biliyorum Bu İşleride Ama Nasıl Başvuru YApabilirim..:)

Forumda aktif olmanız çok iyi fakat daha çok aktif olanlar var mesala ilk akla gelen Eif mesja sayısıda çok fakat o da moderatör değil sadece aktiflik vs. olması değil değişik bilgilerinizinde olması gerekir bence mesala bir üye bilmem ne error hatası aldım php'de ne yapacağım gibi soru sorar sizde gerekli ve düzenli cevabı vermeniz gerekir yani,sizi daha çok görmek isteriz bu forumda,bilgilerinizi paylaşmanız zaten mod.'luk için 1 numaradır.Şimdiden başarılar :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
9 Nisan 2011 tarihinde üye olmuşsunuz, 37 mesajınız var ve mod olmak istiyorsunuz :)

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
bu konudan bir eksi verirdim mod alımı yapan kişi olsam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5