İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SelamınAleykum ~ destek veren olursa katagöriyi actırabiliriz..

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Selamın aleykum siteye programlar die bir katagöri acılsa sitede bir çok program arıyan vardır katagöriyle kesinlikle ilkönce acarsanız ben ilgileneceğimi bilirtiyim. bakalım
sayfa üyeleri ve adminlerinin görüsleri nasıl olacak
saygılar.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Olabilir ama bence başlığı değiştirseniz iyi olur.Başlık konunun amacını yada içeriğini yansıtmalıdır.Bu şekilde çok kişinin dikkatinide çekmez zaten..

maske0072

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşım Dil ve anlatım hocana selam söyle.Bilerek mi öyle yapıyorsun bilmiyorum.Kategöri nedir anlamış değilim. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
marezin önüne geçemeyiz.Spam konular olacak,yok güncel premiumlar,yok full programlar vs.. kendi büyük bir forumum var ondan biliyorum.
Hotfile,filekeen,filesonic vs. çılgınlığı alıp başını gider :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
marezin önüne geçemeyiz.Spam konular olacak,yok güncel premiumlar,yok full programlar vs.. kendi büyük bir forumum var ondan biliyorum.
Hotfile,filekeen,filesonic vs. çılgınlığı alıp başını gider :)

İyide o sorunuda çözebiliriz. öesela ben kendi adıma söyliyim ben kendi sitemde yapıyorum. Daha rahat oluyor ve programları deneyip + hani en sağlam sitelerden alıyorum olmazsa Acılan Konu Daki Programlarıda Denerim. Hep İlgilenirim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5