İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Selamlar Efendim :) + Calvin Dikkatine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CihatAYDIN

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Merhabalar Sayın Forum Üyeleri ;

17 Eylül 2011, 22:46 Tarihinde Açmış Olduğum Bilgilendirme Konusu Sonrasında Konuyu Okumayan Arkadaşlarımızdan Bir Kaçtanesi Kendilerini ve Verdikleri Para ile Merkez Bankasını Bile Satın Alacaklarını Düşündükleri İçin Hakkımda Karalayıcı Şekilde Yazılar Yazmışlar. (Konu Bu)
Bu Yazıları MasterKing Rumuzlu Arkadaş Arayarak :
- Ustacım Kolay Gelsin Hakkında Böyle Böyle Konular Açılmış ve Bende Ödeme Yaptım. Bir Sorun Olup Olmadığını Merak Ettiğim İçin Arayıp Sormak İstedim Dedi.
Kendisine Gerekli Açıklamayı Yaptım ve Sağolsun Anlayışlı Karşıladı.

Bende İnternet Cafeye Giderek Bir Konu Açtım 11 Ekim 2011, 10:41 ( Burada ) Ancak Konu Ertesi Gün Kaldırıldı ve Ticaret Yaptığım "Ekmek Yediğim" Konudaki Aşağılayıcı Yorumlar Olduğu Gibi Durmaktaydı. İyinet.com dan Bugüne Kadar Allah'ıma Bin Şükür Sayesinde Evime Ekmek Götürdüm Aç Kalmadım Açıkta Kalmadım. Ancak Bu Yapmış Olduğu Düşmanlığı Niyedir ? veya Yönetimde Bir Torpil mi vardır ? Yada Yönetimde ki Arkadaşlar , Kendi Arkadaşlarına Torpil mi Geçiyorlar ? ( Hacı Konuyu Kaldır Biz Haklı Çıkalım Açıklama Yapmadı Gibisinden )

Şu Anda Tamamen Yerleşmiş Bulunmaktayız.
Öncesinde Gene İnternete Girebiliyordum Ancak 3G Modem ile. Bir Aksilik Çıkmaması İçin Süperonline Hizmetini Bekledim ve Bugün Geldiler.
Çok Uzun Süredir Telekom Süperonline Tarafından Satın Alınan Porta Onay Vermemiş.

Ben 14 Ekimde Kendi Doğum Günümü Kutlayamadım. Ev Boyuyordum Oysaki En Önemli Yaş Günümdü Bu Benim.
Kendi Odamda Kendi Çığlığımla Sessizliğimle Odamı Boyuyordum Sadece..
Daha Sonrasında Sunucu Ödemeleri Geldi. Ev Taşımanın Zorluklarını Bilen Arkadaşlar Mutlaka Bilirler Cebinizde Kuruş Kalmaz. Akbankın Sağlamış Olduğu + Para Sayesinde 50 Çekebildim ve Telefonumuda Sattım Şu Anda Hala Borç İçerisindeyim.

+ Olarak ? ;
  • İyinet Yönetimi Torpil ilemi Çalışıyor ?
  • İyinet Platformunda İş Yaparken Hasta Olmak , Ev Taşımak , veya Elektirik Kesintisi Yasak mı ?
  • İyinet Yönetimi Neden Her Zaman Kafasına Buyruk Davranış Sergilemektedirler. ?
  • ve Report Edilen Konulara Bakmamaktadır.
  • Calvinden Sadece Bunların Cevabını istiyorum

Hala Yerleşme Çabasındayım Eşyalarımın Tamamını Almadı Oda :)
8ukl.jpg

8ulp.jpg

Son Olarak ise :

Ben Okumamış İnsan Değilim. Bugüne Kadar Hakkımı Aradım Bundan Sonra da Arayacağım. Eğer İyinet Yönetimi İçindeki Köstebekleri Elemez ve Bu Köstebekler Benim Toprağımdan Çıkacak Olursa Bir Daha Üstüne Basacağımı Bildirmek İsterim. Kimse Benim Ekmeğim ile Oynamaz ve Oynatmamda. Daha Öncesinde İyinet Yönetiminden Bir Kaç Arkadaş Tarafıma Bilinçli Bir Şekilde Ban Atmışlardı ve Üstüne Gidince Açılmıştı. Gene Onlardan Birtanesi Olduğunu Düşündüğüm İçin Sözüm Meclisten Dışarı ;)
Saygılarımla.
8unr.jpg

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Kardeş öncelikle geçmiş olsun. Şu son yazdığın yazıya kadar durumuna üzülmüştüm. Ama son yazdıklarınla batırmışsın. Ev taşıma vs.. gibi durumların varsa iş almayacaksın. Alıyorsan da bir şekilde, cafedenmi yaparsın bilmem işlerini yapıcaksın. İyinet yönetiminin ne günahı var sen aldığın işi yapmıyorsan. Forum kuralların da açıkça yazar. " Her üye yazdığı mesajdan sorumludur " diye. Önce forum kurallarını bi oku. Sonra gel burada bizleri eleştir. Sütten çıkmış ak kaşık değilsin hiç kusura bakma. Daha yaşın genç. Önce sana güvenen insanları mahçup etmemeyi, sonra aldığın işi zamanında yapmayı öğren. Daha sonra da ahkam kesmemeyi öğren. Bizler senin abin ve baban yaşındayız. Önce saygılı ol. Öyle boş tehditlere hiçbir zaman pabuç bırakmadık bırakmayız. Umarım bu yazdıklarımdan bir ders çıkarırsın.

CihatAYDIN

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Kardeş öncelikle geçmiş olsun. Şu son yazdığın yazıya kadar durumuna üzülmüştüm. Ama son yazdıklarınla batırmışsın. Ev taşıma vs.. gibi durumların varsa iş almayacaksın. Alıyorsan da bir şekilde, cafedenmi yaparsın bilmem işlerini yapıcaksın. İyinet yönetiminin ne günahı var sen aldığın işi yapmıyorsan. Forum kuralların da açıkça yazar. " Her üye yazdığı mesajdan sorumludur " diye. Önce forum kurallarını bi oku. Sonra gel burada bizleri eleştir. Sütten çıkmış ak kaşık değilsin hiç kusura bakma. Daha yaşın genç. Önce sana güvenen insanları mahçup etmemeyi, sonra aldığın işi zamanında yapmayı öğren. Daha sonra da ahkam kesmemeyi öğren. Bizler senin abin ve baban yaşındayız. Önce saygılı ol. Öyle boş tehditlere hiçbir zaman pabuç bırakmadık bırakmayız. Umarım bu yazdıklarımdan bir ders çıkarırsın.

@Yeniçeri Daha Öncesinde İyinet Yönetiminden Bir Kaç Arkadaş Tarafıma Bilinçli Bir Şekilde Ban Atmışlardı ve Üstüne Gidince Açılmıştı.
Benim Şu Anda Merak Ettiğim Ticaret Konularından Neden Olumsuz Yorumlar Bilgilendirilme Yaptığım ve Report Ettiğim Halde Silinmedi ?
ve Bilgilendirme Konum Resimlerini Çekip Koyduğum Halde Neden Silindi ?

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
@Yeniçeri Daha Öncesinde İyinet Yönetiminden Bir Kaç Arkadaş Tarafıma Bilinçli Bir Şekilde Ban Atmışlardı ve Üstüne Gidince Açılmıştı.
Benim Şu Anda Merak Ettiğim Ticaret Konularından Neden Olumsuz Yorumlar Bilgilendirilme Yaptığım ve Report Ettiğim Halde Silinmedi ?
ve Bilgilendirme Konum Resimlerini Çekip Koyduğum Halde Neden Silindi ?

Bu konuda bir fikrim yok. Ama hiçbir yönetici arkadaşımın kasıtlı birşey yapacağını düşünmüyorum. Fakat yine gerekli incelemeyi yapacağım.
Yalnız senden ricam, bu şekilde ağır ithamlarda bulunma. Çözülmeyecek hiçbir sorun yoktur. En güzeli herşeyi iyilikle çözebilmek.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Her şey çok üst üste gelmiş.Bu işlerde para veren taraf doğal olarak hassas oluyor :) Güvenilmeyecek kişilere güvenmemek doğal ama Cihat Aydın ' ın ne yanlışını gördüler anlamadım :) Güven azaldı ülkede :) Umarım bu zor zamanları atlatıp , işleri teslim edersiniz :)

CihatAYDIN

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Bu konuda bir fikrim yok. Ama hiçbir yönetici arkadaşımın kasıtlı birşey yapacağını düşünmüyorum. Fakat yine gerekli incelemeyi yapacağım.
Yalnız senden ricam, bu şekilde ağır ithamlarda bulunma. Çözülmeyecek hiçbir sorun yoktur. En güzeli herşeyi iyilikle çözebilmek.

Öğrenmeyi seven ve öğrenmeye her zaman açık bir insanım.
Gerekli İncelemeyi Sabır ve Dört Gözle Bekleyeceğim. Son Olarak Ticaret Konularımdaki Yorumlar Kaldırılır ise İşlerimi Düzene Sokacağım

Anlayışından Dolayı Teşekkür Ederim Yeniçeri.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Gerekli incelemeler tamamlandı.
Öncelikle yönetime karşı attığın asılsız iftiralardan dolayı 3 gün uyarı mahiyetinde uzaklaştırıldın. Diğer siteler de hakkında yapılan suçlamalar ile ilgili geldiğinde bana yada herhangi bir yöneticiye bilgi vermeni bekliyorum.
Konunda yapılan yorumlar, kullanıcıları bağlar. Bunu yukarıda ki mesajlarımda da söylemiştim. Bu 3 günlük süre zarfında, mağdur olan kullanıcıların mağduriyetlerini giderdiğinde, konuda ki mesajlar silinecektir.
İyinet yönetimi sadece haklının yanındadır. Yaptığın bu ağır iftiralar, süresiz ban sebebi olmasına rağmen yinede sadece 3 günlük uzaklaştırma verildi. Bu da senin tabirinle " Ekmeğine mani olmamak " için. Şunu da sakın unutma. " Önce iğneyi kendine batır, sonra çuvaldızı başkasına batırırsın " . Bu olaylarda bir kusurlu var ise o da sensin. Ama bizler kaybetmekten ziyade kazanmayı seçtiğimiz için, sana kendini kanıtlaman için 3 gün süre veriyoruz. Umarız bu 3 gün sonunda, tüm mağduriyetleri gidermiş bir şekilde geri dönersin.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Bir hizmet veriyorsanız bunun karşılığında taahhüt ettiğiniz şeyler olmalıdır.
Hizmeti zamanında yerine getirme,kusursuz servis sunma,destek verme gibi.
Bunları sağlayamıyorsanız bu sizin kendi probleminizdir.
Evinizin yanması,internetinizin kopması gene sizin vermiş olduğunuz servisin taahhütleri arasında yer alması gerektiğinden dolayı servisin aksaması söz konusu olabilir.
Bu durumda siz servisi tam olarak sağlayamamışsınız demektir.
Müşterilerinizin insani davranarak bu tür durumlarda sizi anlayışla karşılaması mümkün olacağı gibi aynı zamanda haklarını aramaları ve sizden şikayetçi olmaları da mümkündür.
Bu nedenle iyinet yönetimine çamur atarak işin içinden sıyrılmaya çalışmayın.Kaldı ki buradaki insanları kesinlikle tehdit etmeyin.
Yönetim kadrosunda yer alan herhangi bir üyeye asılsız bir şekilde iftira atmak,yönetim kadrosuna genel ithamlarda bulunmak yanlıştır.
Umarım döndüğünüzde burada belirttiğim konulara özen gösterirsiniz.

Not: Calvin dikkatine diye bir konu açmak tamamen acemiliktir.Bu,bu forumda yer alan diğer yöneticilere saygısızlıktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5