İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Selamlar !

GeceHaramisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Selamın aleyküm değerli İyinet üyeleri...

Bu güzel foruma geçen seneden beri üyeyim. Yani tam anlamıyla; 22 Aralık 2010'da üye olmuşum, öyle diyor :) Ama aktif değildim, şimdiye kısmetmiş..

Kısa kesmek istiyorum,
Kısacası kendimi tanıtabilirsem iyi olacağını düşünüyorum :D

Adım Özkan.
İstanbul'da yaşıyorum,
18 bucuk yaşındayım. :p
Açık Öğretim Lisesi okuyorum..
Esprititüel miydi neydi herneyse, o kişiliğe sahip bir insanım. :)
Günün neredeyse 24 saatini bilgisayar başında geçiririm. Başında geçirmek derken, kasayı alıpta üstüne oturmuyorum, bizimde herkez gibi döner koltuğumuz var :D

Geçen sene üye olmuştum ve herkez gibi "geçerken uğradım" gibi birşey olmuştu..
Bende normal bir insan gibi makale okuyup çıkmıştım. :D
Ama bugün nette gezinirken yine rastladım, Google aklıma getirdi sağolsun..

Ne işle uğraşırsın ?

Web tasarımcıyım. Web tasarımcı derken arayüz tasarlıyorum..
13 yaşımdan beri Photoshop ile uğraşırım, uğraşmayı severim. Günümün yarısını arayüz tasarlamakla geçiririm.

Ara sıra ilham gelir psdyi htmlye dökerim filan, ama php bilgim veya asp.net bilgimde olsa çok güzel şeyler olacak. Kendimi geliştirmeye gayret ediyorum fakat olmuyor malesef...

Ben ressamsal doğmuşum, öyle gidiyoruz bakalım.. :D

Tasarım yaparken en küçük detayına bile ince ince bakarım. Bu yüzden çok titiz bir tasarımcıyım diyebilirim. Tasarladıkca zevk alırım.. Müziğimi açarım, dıngırdatarak çalışırım. ( Bu biraz konfeksiyon işcilerini anımsatıyor :D )

Neyse, iyiki bir "kısa kesmek istiyorum" dedim. :)

Beni kabul ederseniz sevinirim..
Sizin desteklerinizle aradığım şeyleri ben bulur, sizin aradığınız şeyleri ben buldurturum gibi icabında..
Cümleyide kuramadık, rezil olduk ama anlamışınızdır umarım :D

Herneyse, bir sorunuz olursa sorulara açığım..

İyi forumlar,
Gece Haramisi...

iyinetli.png

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Aramıza tekrardan hoşgeldin umarım kendini geliştirirsin ve hem iyinete hemde kendine daha fazla faydan olur, kuralları birkez daha okuyup aktif olmaya devam edersen ileride sıkıntı çekmezsen

iyi çalışmalar

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Hoşgeldin iyinet e , umarım kalıcı olursun

iyi forumlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi