İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

selim61 nerdesin ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaç gündür msnden yazıyorum çevrim dışısın iş yapalım dedim pişman oldum nerdesin ?

Konuyu merak eden arkaşdaşlar için : selim ile bir bot için anlaştık ancak bot benim sunucumda bir şekilde çalışmadı ( 480 kayıttan sonrasını kayıt etmedi) selime sorunu ilettim oda baktı sonra bu böyle olmayacak diye o kendisi veri tabanını çekip verecekti ama kaç gündür kendisine msnden yazmama ragmen bir türlü cevap veremedi biraz önce ( 10 dk) pm attım burdan bakalım buna cevap verecekmi ?

Mümkünse geri ödeme yaparmısın ilk ödemeyi..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
selim61 i çok iyi tanımam ama forumda çok uzun süredir aktif olan biridir. Ve eminimki ilk ve tek iş yaptığıda sen değilsindir. Belki bir takım problemler yaşamış olabilir bilemiyorum ama mutlaka mantılı bir açıklaması vardır.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selim61 i çok iyi tanımam ama forumda çok uzun süredir aktif olan biridir. Ve eminimki ilk ve tek iş yaptığıda sen değilsindir. Belki bir takım problemler yaşamış olabilir bilemiyorum ama mutlaka mantılı bir açıklaması vardır.

zaten bişey demedim bende :)

selim ile sorun halledilmiştir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5