İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Semiyun Sosyal Medya Teması v1

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Nurçincim o nokta temanın içinde yok sadece demoya özgü merak etme :)

+ nerede scrollbar çıkıyor tam algılayamadım? bütün güncel tarayıcılarda denedim hepsinde sorunsuz?

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
@11seconds neyden bahsediyorsun ne eskisi?

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
@11seconds Evet demo o. İndirme linkindeki de o demo işte. Sorun ne anlamadım?

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Şu an ki monitörüm çok parlak yinede Popho temasına benzettim biraz (ilk çıkanı). Teşekkürler...

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
@daRius o temaya benzeten 4.kişisinz ama onuda inceledim alakası yok bence sadece çizgileri benziyor :) Teşekkürler..

İbrahimErenYalçın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@daRius o temaya benzeten 4.kişisinz ama onuda inceledim alakası yok bence sadece çizgileri benziyor :) Teşekkürler..

Temadaki error_log dosyasında şöyle bir hata var
[22-Nov-2009 11:53:27] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/beyazitk/public_html/popho/wp-content/themes/popho/index.php on line 1

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
@İbrahimErenYalçın temada hatayı göremedim uyarınz üzerine tekrar bakmama rağmen. Ayrıca temayı birebir localhostta yaptım popho değil altını çiziyorum tekrar. İndirip inceleyin, karşılaştırın bunun tartışmasına gerek yok diye düşünüyorum bu sadece karalama geliyor açıkçası :)

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
@ReBeLLiouS. nesi bozuk ? Şuan demoda ki temanın aynısı.

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
@mr.kurtbey gayet sade ve hızlı o yüzden böyle kalması iyidir. Kendinize göre editleyin. + Ne açığı varmış merak ettim hem açıklar bulukdukça daha güzel olur :)

@ReBeLLiouS. temayı tekrar yükledim bir sorun varmş rarda kusura bakmayın tekrar indirin.

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
@mr.kurtbey Onu fln bilemem ama şu ana çok kullanan gördüm :) ie6 mı kullanıyorsun menü nasıl kaymş :D nyse kullanan arkşlar sorun yaşarsa yazmaları yeter.

Yenile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ara, iyiyi ara, güzeli ara, doğruyu ara, ama yanlışı ve hatayı arama :)
Emeğinize sağlık her ne kadar tarzım ve zevkime uygun olmasada içerisinde emek var. Emeğine saygı...

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
@daRius evet sorun yok ama birkaç arkşta sorun çıkmış anlamadım.
@Yusuf_01 Teşekkürler beğendiğine sevindim :) lafıda sevdim

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sitemde kullanıcam bunu ama anlamsız bir şekilde bitvertiser reklamı çıkıyor, neden acaba bilginiz varmı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5