İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sen Bir Enkazsın!

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Güzel bir yazı olmuş çok detaylı ve uzun oturup okuyacağım bir ara. Spordan çok uzak kalıyoruz bu pc yüzünden hiç yapmak gelmiyor ya. En son sporu askerde yapmıştım .p

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Ya KArluk hocam alakasız olacak konu ile, kilo vermek için en ideal spor dalları hangisidir? Bakın kas yapmak için demiyorum sadece kilo vermek için. Mesela göbek eritmek için :D

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Aradaki bir kaç resim hoşmuş aynalı olanlar :D

yazı da çok uzun geldi okuyamadım. Bu şekilde hepsini bir sayfada toplamak yerine mesela sayfalara bölerseniz okunabilirlik artacak sanki :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bu yazı 82. güne kadar tek sayfaydı fakat 82.günden sonra WP sistemi yazıyı tek sayfada kaldıramayınca üç sayfada yayınladım.

Yazıları okunur kılmak için başlıklandırmadan başka bir şey yapmıyorum, zaten vaktim de yok. Kaldı ki ben her yeni paragraf için falan yeniden yeniden tıklatan yazılara uyuz oluyorum. Okuyacak adam böyle okur, okumayacak olana da okutmaya çalışmak istemiyorum :)

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Ovv o yazıyı okusam göbeği direk eritirim :p . Hocam sitenizde bira göbeği eritme konusunda bilgiler var mı ? Ben günde 2 paket sigara içen insanım öyle otobüs peşinde koşturamam bana şöyle daha kolay bir kaç çözüm sunun :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Hindi gibi kabardım sayenizde, sağolun arkadaşlar :D

Ya KArluk hocam alakasız olacak konu ile, kilo vermek için en ideal spor dalları hangisidir? Bakın kas yapmak için demiyorum sadece kilo vermek için. Mesela göbek eritmek için :D

Kardiyoyla desteklenen ağırlık antrenmanları. En iyi örneklerden biri sanırım sprint olacaktır çünkü sprint ağırlık kaldırmakla çok benzer etkiler yaratır fakat antrenmansız olanların sprint yapmaları başlangıçta oldukça zor olacaktır. Bu sebepten, en iyisi sprinti falan unutup protein ağırlıklı beslenmeye geçerek haftada 3-4 gün evde vücut ağırlığıyla çalışmak olur.

Bunun dışında amatör olarak yapılan sporlardan en etkilisi yine body building olur, diye düşünüyorum. Profesyonel olarak yapılan sporlar arasındaysa çok fark olmaz, zaten o zaman sporcu oluyosun :D

Ovv o yazıyı okusam göbeği direk eritirim :p . Hocam sitenizde bira göbeği eritme konusunda bilgiler var mı ? Ben günde 2 paket sigara içen insanım öyle otobüs peşinde koşturamam bana şöyle daha kolay bir kaç çözüm sunun :)

Evde yapılacak düzenli bir sporla 3 ayda etkileri gözle görebilir 6 ayda ruhunuzun derinliklerinde hissedebilirsiniz :p

Diyetisyenimiz de var artık forumda :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5