İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sen hz muhammed ile dalga geçersen bizde böle geçeriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hz. Muhammed 'in karikatür çizgisi altında sinsice onu aşağılamak isteyenlere lanet olsun.
Yaşasın Hz. Muhammed, YAŞASIN KAİNATIN EFENDİSİ... Hz. Muhammed'i haramzade çocuklardan başka kimse kötüleyemez benim görüşüm bu arkaşlar kim ne derse desin size kolay gelsin

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşı anlayışla karşılıyorum. Zaman zaman "dogru olmasa bile" tepki vermek adına bu tarz şeyler yapıyoruz. Ama Papa zaten Hz. Muhammed ile kıyaslanabilecek biri degil. Muhattap almamıza bile gerek yok. Ama arkadaşın dedigi gibi olayı daha da abartırlarsa. Cogu insanın bu kadar sağ duyu ile yaklaşabileceklerini sanmıyorum.
Açıkçası o karikaturleri ilk duydugum da onu cizen adamı olduresiye dovmek geçti içimden. Ama sakinleşince dogrunun icimizden ilk gecenin olmadıgın anlıyor insan..

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peygamberimiz Buyurdu;
"Sabredenler Hep Kazananlardan Olacaktır."

Karikatürü Çizen İnsan Ötesi Yaratık Çok Uzun Bir Süre Önce Ölmüştür..

"Karikatür krizinin mimarı diri diri yanarak öldü

Danimarka'da Peygamber Efendimizin karikatürlerini çizerek İslam aleminin tepkisini çeken karikatürist Kurt Westergaard çıkan bir yangında diri diri yanak can verdi.

Konuyla ilgili görüştüğümüz Jyllands Posten Gazetesi yetkilileri, olayla ilgili açıklama yapmaktan kaçındı.

Danimarka'da yaşayan gurbetçilerimiz sır gibi saklanan böyle bir söylentinin olduğunu doğruladılar."

(sonsayfa.com)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Karikatürü Çizen İnsan Ötesi Yaratık Çok Uzun Bir Süre Önce Ölmüştür..

"Karikatür krizinin mimarı diri diri yanarak öldü

Bunun düzmece bir yangın olduğu görüşü de var, kişi tepkilerden çok korkarak hayatını kurtarmak için bu yangın devreye girdi deniliyor.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Tiva Bence Hepsi Birer Söylenti..
Bütün Hayatı Boyunca Ölü Biri Kalma Pahasına Yapabilir mi?
Diyelim Ki Senin Dediğin Gibi Nerde Yaşayacak Bu Adam?
Yerin Altında mı?

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Tiva Bence Hepsi Birer Söylenti..
Bütün Hayatı Boyunca Ölü Biri Kalma Pahasına Yapabilir mi?
Diyelim Ki Senin Dediğin Gibi Nerde Yaşayacak Bu Adam?
Yerin Altında mı?

ahmet kaya nerde yaşıyorsa orada ;) ama o olayında yalan olduğunu duymuştum. ayrıca bu resim olayıda çok yanlış olmuş onlar bize yapıyor diye bizimde onları aynı şekilde yapmamız gerekmiyor çok yanlış bir düşünce bence.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
peygamberimizin bi sözü vardır bilirmisiniz kötülük yapana iyilik yapın diyordu böyle yaparak onlarla ayn seviyeye iniyorsunuz

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
baylar, bilim ve teknolojide, eğitimde, sağlıkta, yeniliklerde diğer ülkeleri ( hoş bir tabir değil belki ama " diğerlerini" ) nasıl geçebiliriz onu tartışalım.
bunlar bize birşey kazandırmaz.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi resim aldı beni yerden yere vurdu yarrabbi ellerini öperim ben bunu yapanın

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence güzel sünnet kötü bişey değil zaten;

küfüre küfürle karşılık vermedik yani saçmalık olmuş biraz sünnet ne zaman küfür olmuş onların yaptığı şeye karşılık sağlık açısından birçok kurum sünneti onaylamaktadır dini açı haricinden.

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. Bende başlıktaki küçük karakteri söylemek için girmiştim ama herkes bu kobuda konuyu açan arkadaşa yeterince yüklenmiş :)
2. Resim bana cem yılmazın izmire üstü açık arabayla giderken indiklerinde maşallah yazısının nasıl ortaya çıktığını hatırlattı komik geldi bana baya :D
3. Sünnet aşağılayıcı bir davranış değilki bence burdan çıkarılması gereken şudur papayı sünnet ettik artık o da müslüman oldu... Bide Kelime-i Şehadet bu kadar kolaydır işte birinin müslüman olması...

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Papayı müslüman ettik sadece burda bazi kana kanla basvurmak yanlıstır dediler biz kanmı kıçartiyoruz?.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5