İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seni Seviyor Videosu

H

halilarici

Misafir
Şu aralar yaygın olan bir videoyu çekmeye karar verdim.Bugün.Sizinde fikirlerinizi almak istiyorum.
Kameramız hazır.Sokağa çıkıp milletden yardım istyeceğiz.Ve Büşra Halil Seni Çok Seviyor dedirteceğim.Ardından kameranın karşısına geçip bir konuşma yapmayı planlıyorum.

Bakınız şöyle bir konuşma:
Bak Büşracım burda ki herkes biliyor.Benim seni ne kadar çok sevdiğimi.Burda ki herkes biliyor seni ne kadar çok sevdiğimi.Ama onların veya bir başkasının veya hiç kimsenin bilmesi umrumda değil.Ben senin bilmeni istiyorum.Seni seviyorum.Diyeceğim.
Nasıl olur sizce ?

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Çokta güzel olur ama değer mi ? Bildikten sonra ki kararının negatif olmasında düşeceğin durumları veya tam tersinde oluşacak yolları ölçüp tartmanızı önerebilirim.

H

halilarici

Misafir
Daha önce çıkmıştık.4 yıldır arkadaşız nerdeyse.Çok seivyorum ve ciddi düşünüyorum.

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bu yaşta ne kadar ciddiyet olabilir ki?
Küçümsediğimi falan düşünme ; bu yaşta herkes evlilik hayali kurar. Hiç ayrılmayalım, ölene kadar beraber olalım der ama hikaye.
Yinede sen hediyeyi yap belki haksız çıkarım :)

H

halilarici

Misafir
Bu yaşta ne kadar ciddiyet olabilir ki?
Küçümsediğimi falan düşünme ; bu yaşta herkes evlilik hayali kurar. Hiç ayrılmayalım, ölene kadar beraber olalım der ama hikaye.
Yinede sen hediyeyi yap belki haksız çıkarım :)

Yorumunuza saygılıyım.Çoğu zaman ileri görüşlüyümdür. :)Gerçekten ciddilik var...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5