İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Senuke X | En Kaliteli Backlink - Linkwheel Programı | İlk 14 Gün Ücretsiz

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Merhaba iyinet Optimizasyon kategorisi takipçileri web sitesi olan herkesin amacı farklı sitelerden backlink almak google sayfa değeri yükseltmek aramalarda üst sıralarda yer almak.

Tabi bu noktada bazı backlink çalışmaları ön plana çıkmaktadır.En faydalı ve en çok kullanılan backlink alma yöntemleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

• Link wheel ( Free bloglar'dan sitenize link çıkışı ve birbiri ile link dönüşümü )
  • Profil Backlink ( Örnek bir SMF forumda üyenin profilinde web sitesi kısmında anocher text link çıkışıdır)
  • Web 2.0 Article Backlinks
  • Sosyal imleme
  • RSS
  • Video Backlink
  • Diagram Oluşturma seçeneği
  • Pingleme

Yukarıda listede yazılan işlemleri Senuke x ile rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ancak listelediğim işlemler üzerinde yani atıyorum sırf profil backlink için kullanılması etik değildir listede site sayısı az bulunmaktadır.
Senuke X ile en başarılı işlem olarak link wheel çalışması yapabilirsiniz.

Link whell hakkında detaylı açıklamalı bilgilere tarafımdan hazırladığım makaleyi buradan inceleyebilirsiniz.

Captcha : Decaptcha , Death by Captcha

Programın aylık ücreti USD paypal ile kabul edilmektedir.

Hv03x.png

İlk 14 gün ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz , Bu işlemi yapmak için paypal hesabınızın Onaylı olması gerekmektedir.

Program lisansı 3 Farklı ip de kullanılmasına olanak sağlıyor. Ortak olarak alınabilinir.

Programın Kullanımı Hakkında hazırlanmış E-book aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
http://hotfile.com/dl/100352969/56d3c4c/sectumsempra-senuke.rar.html

Makaleyi alıntı yaparken kaynak göstermenizi önemle rica ediyorum.

Saygılarımla.
Kaynak

321tugay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba iyinet Optimizasyon kategorisi takipçileri web sitesi olan herkesin amacı farklı sitelerden backlink almak google sayfa değeri yükseltmek aramalarda üst sıralarda yer almak.

Tabi bu noktada bazı backlink çalışmaları ön plana çıkmaktadır.En faydalı ve en çok kullanılan backlink alma yöntemleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

• Link wheel ( Free bloglar'dan sitenize link çıkışı ve birbiri ile link dönüşümü )
  • Profil Backlink ( Örnek bir SMF forumda üyenin profilinde web sitesi kısmında anocher text link çıkışıdır)
  • Web 2.0 Article Backlinks
  • Sosyal imleme
  • RSS
  • Video Backlink
  • Diagram Oluşturma seçeneği
  • Pingleme

Yukarıda listede yazılan işlemleri Senuke x ile rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ancak listelediğim işlemler üzerinde yani atıyorum sırf profil backlink için kullanılması etik değildir listede site sayısı az bulunmaktadır.
Senuke X ile en başarılı işlem olarak link wheel çalışması yapabilirsiniz.

Link whell hakkında detaylı açıklamalı bilgilere tarafımdan hazırladığım makaleyi buradan inceleyebilirsiniz.

Captcha : Decaptcha , Death by Captcha

Programın aylık ücreti USD paypal ile kabul edilmektedir.

Hv03x.png

İlk 14 gün ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz , Bu işlemi yapmak için paypal hesabınızın Onaylı olması gerekmektedir.

Program lisansı 3 Farklı ip de kullanılmasına olanak sağlıyor. Ortak olarak alınabilinir.

Programın Kullanımı Hakkında hazırlanmış E-book aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
http://hotfile.com/dl/100352969/56d3c4c/sectumsempra-senuke.rar.html

Makaleyi alıntı yaparken kaynak göstermenizi önemle rica ediyorum.

Saygılarımla.
Kaynak

E-book link patlamış hocam sizde varsa upload edermisiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5