İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Senuke X

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Uzun bir aradan sonra forum kategorilerine ufak bir gözgezdirdim, lakin konuya uygun pek bir yer bulamadım. Programın amacının google optimizasyon olduğundan yola çıkarak bu kategoriye konuyu açmayı uygun gördüm.

Forumda arama yaptım senuke ve senuke x ile ilgili açılmış bir konu başlığı gözüme çarpmadı ( daha doğrusu hiç bir konu başlığı yok ). Önceden açılmış bir konu var ise şimdiden özürlerimide kabul edin lütfen.

Son zamanlarda ''black hat seo'' nun ne kadar popüler oludğunu hepimiz bilmekteyiz. Programlar özel yazılmış uygulamalar olmadan başarılı bir sonuç almak oldukça güç. İmkansız değil ama gerçekten oldukça güç. Black hat seo programları arasında belki en beyazı ve en kalitelisi hiç kuşku yokki ''senuke'' yeni adıylada ''senuke x''

Senuke X programı bu zamana kadar kullanmış olduğum ve kalitesiyle birlikte aldığı parayı fazlasıyla hakettiğini düşündüğüm bir yazılımdır. Programın en büyük özelliği sürekli kendini güncel tutması ve belli bir tecrübeden sonra neredeyse bütün işleri kendi başına yapıyor olmasıdır.

Senuke 7.66 yani önceki versiyonda işlemleri manuel olarak siz programlıyordunuz yani start işlemini siz belirliyordunuz. 8 nisan 2011 tarihinde satışa sunulan senuke x ile çalışmanızı daha önceden programlayabiliyor ve günlere yayabiliyorsunuz. Çalışmanızın büyüklüğüne göre dilerseniz 24 saatte bitmesini isteyebilir veyahut 1 hafta 10 gün gibi süre zarıfnda bitmesini sağlayabilirsiniz. İşlem süresini ne kadar uzun tutarsanız şayet yaptığınız iş o kadar kaliteli ve geri dönüşüde oldukça pozitif olacaktır.

Programın aylık ücreti 147 dolardır. Senelik veya limitsiz lisanslarıda mevcuttur. Senelik fiyatı 1.000$ dolaylarında gezinmekte sınırsız kullanım hakkı ise yanılmıyorsam 2.000$ civarındadır.

Gerçekten kaliteli bir projeniz var ise ve sürekli link alıyorsanız, bu program sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Özelilkle yabancı içerikli siteler için kusursuz bir porgramdır. Programın global dil olan ingilizce üzerine yoğunlaştığı için ingilizce sitelerde verim alalamak gerçekten ya acemilikten yada programa gerekitiği ilgiyi göstermemekten kaynaklanır.

Programın marifetlerine gelince bir kaç cümle ile özetleyeyim.

Programın kendi içerisinde kampanya oluşturma aşamasında diagram bölümü mevcuttur. Bir pain ekranını düşünürsek sol taraftaki menüde bulunan değerleri sürükle bırak yöntemi ile bu boş alana taşıyor ve sitemize uygulayacağımız seo yol haritasını oluşturuyoruz.

Yaklaşık 25-30 arası blog sitesine otomotik üye olup konu açabilmekte, 4000 e yakın kaliteli pr değeri yüksek forum sitesinden profil link alabilmekte, 50 + web 2.0 pagerank değeri oldukça yüksek sitelerden profil link alabilmekte, 20 + sosyal imleme sitesine üyelik açıp bloglardan alınmış olan linkleri buralara göndermekte aynı zamanda yine bloglardan ve sosyal imleme sitelerinden alınan rss adreslerini 30 + rss dizinine ekleme kapasitesine sahiptir.

Programın sayamadığım daha bir çok özelliği bulunmakta. Pogramı satın almadan önce 2 haftalık demo kullanabiliyorsunuz. Tabi bu kullanım için öncelikli olarak paypal ile ( yurt dışında yaşayan arkadaşlar ) veya kredi kartınız ile paypal üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirmelisiniz.

14 günlük süre zarfında programı beğenmeseniz şayet iptal edip ücret iadesi isteyebilirsiniz. Eski sürümü ilk kullandığım zamanlarda 14 günlük deneme sürümünden sonra programı iade edip ücretimi sorunsuz bir şekilde almıştım.

Prorgamı detaylıca inceleyin ve youtub üzerinde bulunan eğitim videolarına mutlak suretle göz gezdirin derim.

Senuke x hakkında sorularınız var ise vakit buldukça bu konu altından yanıtlamaya çalışabilirim. Programı kullanan başka arkadaşlar var ise değerli görüşlerini paylaşırsa sevinirim.

Program hakkında detaylı bilgi için http://www.senuke.com

Sevgiler, saygılar.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Decaptcher olayı olduğundan dolayı bırakmıştım. Manuel captcha girmek sıkıcı. XgenSEO hem link wheel yapıyor hem captcha otomatik. Ama Senukedeki niche research vs olayı yok.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
147 dolarlık lisans ücretinin yanında 1k captcha için 2$ vermek sanırım fazla bir kayıp değildir.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Senuke x ile filtreye girmek gerçekten büyük kabiliyet gerektirir.

Campaign Wizard bölümünün son aşamasında zaman dilimine 5 6 gün yazmak bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Topu topu 20 + blog sayfasına konu açılımı yaptığı için 5 günlük bir süre zarfında gün başına 4 blog düşmektedir. Buda kendi kanaatim '0' risk demektir.

Captcha' nız çabuk bitiyorsa şayet web 2.0 ve forumlara fazla yükleniyorsunuz demektir. Aksi taktirde normal seyrinde sosyal imleme ve blog açımlarında bir kampanya için maksimum gidecek captcha sayısı 50 yi geçmeyecektir.

25 sosyal imleme + 25 blog servisi.

(Ayrıca forumdaki butonlarda problem var sanırım, renk seçimi vs güzel olmuşta birde alıntı butonu çalışsa hiç fena olmayacak. )

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Senuke x ile filtreye girmek gerçekten büyük kabiliyet gerektirir.

Campaign Wizard bölümünün son aşamasında zaman dilimine 5 6 gün yazmak bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Topu topu 20 + blog sayfasına konu açılımı yaptığı için 5 günlük bir süre zarfında gün başına 4 blog düşmektedir. Buda kendi kanaatim '0' risk demektir.

Captcha' nız çabuk bitiyorsa şayet web 2.0 ve forumlara fazla yükleniyorsunuz demektir. Aksi taktirde normal seyrinde sosyal imleme ve blog açımlarında bir kampanya için maksimum gidecek captcha sayısı 50 yi geçmeyecektir.

25 sosyal imleme + 25 blog servisi.

(Ayrıca forumdaki butonlarda problem var sanırım, renk seçimi vs güzel olmuşta birde alıntı butonu çalışsa hiç fena olmayacak. )

SargeT butonda sorun yok galiba.

Foruma geri geldiğine sevindim. Yararlı ipuçları için çok teşekkürler. Benden +

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
SargeT butonda sorun yok galiba.

Foruma geri geldiğine sevindim. Yararlı ipuçları için çok teşekkürler. Benden +

Şuan chrome ile giriş yaptım burda herhangi bir sorun görünmüyor, fakat mozilla 3.6.16 ile bütün butonlarda sorun yaşıyorum. Programdan kaynaklı diyeceğim ama bu seferde diğer forumlarda herhangi bir anormallik yok onlarda sorunsuz çalışıyor.

++

Hoşbuldum teşekkür ederim.

R

RadoyNet

Misafir
Çok yakında senuke x in türkçe tanıtım videosu ile birlikte lisans satışını ( uygun bir fiyata ) iyinet üzerinde gerçekleştireceğim.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Çok yakında senuke x in türkçe tanıtım videosu ile birlikte lisans satışını ( uygun bir fiyata ) iyinet üzerinde gerçekleştireceğim.

Fiyat ve kullanım hakkında bilgi alabilirmiyim. Programı sunucu yada vps üzerindenmi kullanmamız gerekiyor, kendi bilgisayarımız üzerinden kullanabilecekmiyiz?

Konu hakkında ayrıntılı bilgi verirseniz ona göre lisansımı uzatıp uzatmama kararı verebilirim.

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Programda hangi diyagramla kampanya oluşturmamızı tavsiye edersiniz en iyi geri dönüşü 2 yıllık bir site için nasıl yapmalıyız teşekkürler..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Programda hangi diyagramla kampanya oluşturmamızı tavsiye edersiniz en iyi geri dönüşü 2 yıllık bir site için nasıl yapmalıyız teşekkürler..

5 Farklı içerikte site için ekteki diagramı uyguladım. Klasik bir yöntem gibi dursada bence en etkilisidir.Çalışmalardan üç tanesi tamamlandı ve oldukça başarılı sonuç elde edildi.

Çalışmalar 1 haftalık bir süreye yayıldı, çaılşma esnasında dahi ilerlemeler gözle görülür şekildeydi. Çalışma yapmak için daha önceden aşırı link çaılşması yapılmamış siteler tercih edildi.

Çalışma yapılan kelimeler

Bmw
Altın Fiyatları
ve araba oyunları

kelimeleriydi hepsinde ilerlemeler kaydedildi ve halen sıralamada yükseliş halindeler.

2788d1303208233-ucretsiz-cekilis-ile-link-wheel-hizmeti-kazanin-diagram.jpg

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Senukex ile ilgili yeterli materyal olmadığı için alamaya cesaret edemiyorum.
demo sürüm i,ndirip kurdum ama doğrumu yapıyorum yoksa yanlışmı bilmiyorum.

Sağolsun bilen arkdaşlar pek anlatmıyorlar nasıl kullanılması gerektiğini ve faydalarını.

Hacam Allah rızası için camtasia v.s ile bir kullanım anlatın ya.
en azından wizardı kullanmayı öğretin bize.

Yabancı toplumlara bakıyorum okadar büyük destek veriyolarki birbirlerine bi yorutube bi le girince yüzlerce senuke videosu buluyorusuz birsürü tutorial ama öyle detaylar varki dilimiz yetersiz kalıyor.

Şu işi bilen bi üstad işin ucundan tutup bize bi yol göstersin.

Saygılarımla.

Partizano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Senukex ile ilgili yeterli materyal olmadığı için alamaya cesaret edemiyorum.
demo sürüm i,ndirip kurdum ama doğrumu yapıyorum yoksa yanlışmı bilmiyorum.

Sağolsun bilen arkdaşlar pek anlatmıyorlar nasıl kullanılması gerektiğini ve faydalarını.

Hacam Allah rızası için camtasia v.s ile bir kullanım anlatın ya.
en azından wizardı kullanmayı öğretin bize.

Yabancı toplumlara bakıyorum okadar büyük destek veriyolarki birbirlerine bi yorutube bi le girince yüzlerce senuke videosu buluyorusuz birsürü tutorial ama öyle detaylar varki dilimiz yetersiz kalıyor.

Şu işi bilen bi üstad işin ucundan tutup bize bi yol göstersin.

Saygılarımla.

Rus sitelerde full sürümü ekmek peynir gibi gidiyor hocam.

Youtube de yüzlerce videolu anlatımı var oradan bakabilirsiniz. Şahsen ben hiç bilmeyenlerin başlamasını önermem, benim 3 günümü aldı.

Ve otomatik hesap açmanın dışında başka birşeyde kullanmıyorum.

theatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya senuke x gerçekten gzelmiş ama hiç Türkçe kaynak yok.

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
malesef yo ama sanırım birileri bişeyler paylaşmaya başlıyacak.
gözümüz yolda bekliyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5