İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

seo analizator programı

adinsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli webmaster arkadaşlar,
Gün geçtikçe geliştirdiğimiz seo analizatör programımıza yeni değerler eklendi ve mevcut algoritma güncellemeleri gerçekleştirildi. Web sitelerinin sosyal siteler üzerinde de aktif rol almaları sebebiyle bizde bu duruma kolaylık sağlaması açısından web sitesinin sosyal sitelerdeki durumunu programımız üzerinden takibini kolaylaştırdık.
Eklenen yeni değerler; Domain oluşturulma tarihi, Domain bitiş tarihi
Sosyal siteler ile ilgili olarak bazı çalışmalar yapıldı. Facebook paylaşım sayısı, Facebook beğeni sayısı, Facebook yorum sayısı, Twitter'de tweet sayısı, Google + link sayısı, Linkedin link sayısı, Delicious link sayısı, Bing görsel index'lemesi, Yahoo görsel index'lemesi çalışmaları yapılmıştır.
Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edip ürünü http://www.adinsoft.com adresinden ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.

hedefseo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Programı Kurdum Ama Nedense lisans istiyor key yani.
mail adresime bişeyde gelmiyor. Kullanamadık bi türlü sağlık olsun

adinsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorun giderildi, simdi aktivasyon calisiyor deneyebilirsiniz, ilginiz icin tesekkurler

erkolay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnidirdim, kullanıyorum. Gayet Güzel.

SeoPowerSuite kullanıyordum. Adinsoft'un da extra göstergeleri mevcut. Elinize sağlık.

EuRoPa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşklerrrrrrrrr

- - - -Güncellendi - - - - - -

tşklerrrrrr

tşklerrrrrrr

tşkmllllllll

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5