İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo Danışmanlıgı - Kampanya - Tanıtım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bu atılan postları işine gelmeyen yetkilelerin silmesi yeni moda mı!

@akşamgünesi : bu aralar kendi çıkarların için forum kurallarından çok fazla taviz veriyorsun!
Sarı-kırmızı kartım yok ama!

konuda ne silinen mesaj nede değiştirlen bir post var nerdenb, çıktı o

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Birader bugünlerde de üye arkadaşlar nedense yetkiliymiş gibi konuşuyor :S Varsa buranın yetkilisi sana birşey demek düşmez!!!

1. Ben senin biraderin felan değilim.
2. Fikrimi söylemek burda düşmüyorsa bu foruma girmeyiz olur biter!
3. Bunun fikrini kendi çapında fikirlerle sonuçlandıramazsın!

@mathiaxbars
arkadaşın 2-3 günde 2 sayfa ilerdeğim dediği sitede 7.5K backlink var bunu yazdım 1 dk sonra silindiğini gördüm.
Ayrıca her mesajımızdan sonra inandırmak için SS mi alalım!

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birader bugünlerde de üye arkadaşlar nedense yetkiliymiş gibi konuşuyor :S Varsa buranın yetkilisi sana birşey demek düşmez!!!

pardon ama buranın yetkilisi misin ? yoksa bir tür torpil mi işliyor
veyahut sokak kabadayısımısın
nasıl bir üslupdur bu ?
kişilere biraz daha saygı göstermen gerekmezmi ?
özellikle bu forumdaki kişiler senin potansiyel müşterin olacaklarsa...

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
pardon ama buranın yetkilisi misin ? yoksa bir tür torpil mi işliyor
veyahut sokak kabadayısımısın
nasıl bir üslupdur bu ?
kişilere biraz daha saygı göstermen gerekmezmi ?
özellikle bu forumdaki kişiler senin potansiyel müşterin olacaklarsa...

dostum benim yerimde olmadıgı için bilemezsin . Her gün Böyle adamlar geliyor benim yanıma tabi sana böyle gelenler olmadıgı için saygı duyamazsın. Benim yerimde olsan inan küfürlü bile konuşurdun Forumda!!!

Kaç oldu bu ya 3 kuruş etmez adamlar gelmiş bana hesap veriyor. Arkadaşım Biz burayı diger yerlerden üstün gördügümüz için burdayız. Sizler Buranın adını küçültüyorsunuz.. Kabiliyetsiz insanlarsınız Birşey Söylemek istemiyorum Başka...

Açtıgımız konuya bakın Geldigimiz duruma bakın :S Bu nasıl iştir ya Ayıp :S

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum benim yerimde olmadıgı için bilemezsin . Her gün Böyle adamlar geliyor benim yanıma tabi sana böyle gelenler olmadıgı için saygı duyamazsın. Benim yerimde olsan inan küfürlü bile konuşurdun Forumda!!!

Kaç oldu bu ya 3 kuruş etmez adamlar gelmiş bana hesap veriyor. Arkadaşım Biz burayı diger yerlerden üstün gördügümüz için burdayız. Sizler Buranın adını küçültüyorsunuz.. Kabiliyetsiz insanlarsınız Birşey Söylemek istemiyorum Başka...
1 ) Bu kelimeleri okuyup hala buna izin veren siz degerli yönetici arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi iletmeyi bir borç biliyoruz.

2 ) sayın AkşamGüneşi, Önce karşındakilerin de senin gibi insanlar olduğunu ve hatalarını bulabileceklerini ve en kötüsü bunu yüzüne vurabileceklerini düşünerek dahada saygılı davranmalısın .

3 ) "kuruş etmez adamlar gelmiş bana hesap veriyor" bu nasıl bir cümledir ? doğrusu "hesap soruyor" olmalı ki söylediklerinle örtüşsün.

4 ) ve en acı yanı sana soru soran diger arkadaşlarımın senden ÇOK DAHA FAZLA bilgili olduklarını bilsen en azından utanır şu cümleleri sarfetmezdin.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
ben bu konu için kaç tane rapor ettim ama hala hiçbir yöneticinin konu ile ilgilendiğini görmedim!
Neden acaba?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende şimdi rapor ettim.
yönetimin tepkisini gerçekten merak ediyorum. son günlerde bu tür olaylar çoğaldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi