Seo Eğitim Zirvesi - Türkiyenin En iyi Eğitmenlerinden Eğitim Alma Fırsatı

seoeğitimforum

0
İyinet Üyesi
Katılım
23 Şubat 2016
Mesajlar
1
Reaction score
0
12 – 13 Şubat 2016 SEO Eğitim Zirvesi Tamamlandı!

SEO Akademi olarak 12 Şubat Cuma günü Golden Age Hotel’de SEO Eğitim Zirvesi’nin açılışını yaparak ilk gün eğitimlerimize başladık. İstanbul’un en iyi otellerinden birinde gerçekleştirdiğimiz ve alanının en ünlü eğitmenlerinin katıldığı etkinliğimize ilgi büyüktü. Eğlenceli ve öğretici geçen SEO Zirvesi açılış konuşmaları ile başladıktan sonra eğitmenlerimiz konuşmalarını yapmaya başladılar.

seo-egitim-zirvesi-12-13-subat-750x330.jpg


SEO Zirvesi 1. gününde 10.00’da SEO Akademi genel koordinatörü Yalçın Şişman zirvede işlenecek konular hakkında bilgi verdi ve kurucumuz Orhan Gürbüz İnternet Kullanım İstatistiklerini katılımcılarla paylaşarak ilgi çekici bir konuya değindi. İnternetin Türkiye’de ne sıklıkla ve ne amaçlarla kullanıldığına dair önemli bilgiler edinmiş olduk.
Sonraki oturumda ise Sefa Aydemir ve Kezban Çolakoğlu Optimizasyon Temellerinden bahsederek SEO’ya giriş yaptılar. SEO’da uygun domain seçimi, URL yapısının nasıl olması gerektiği, W3C standartları, uzun kuyruklu kelimelerle ilgili bilgiler verdiler. Eğitmenlerimiz sonraki oturumda arama robotları, sorgu dili tespiti, arama motorlarının pazar payları hakkında merak edilenleri anlattılar. Site içi optimizasyonun amacı ve araçlarından sonra yemek molası vererek konuşmalarını tamamladılar.

Öğleden sonraki ilk oturumda da http://www.seokursu.com.tr/ eğitmenlerinden Cem Orman tasarım optimizasyonunun temelleri ve SEO dostu tasarımın nasıl olması gerektiği hakkında bilgiler verdi. Sonraki eğitmenimiz Esra Gündüz ise arama motoru mantığına uygun içeriklerin nasıl yazılacağını, başlık ve açıklama yazmanın püf noktalarını, yaratıcı içerikleri sırlarını katılımcılarımızla paylaştı.

seo-egitim-zirvesi-12-13-subat-2.jpg


İçerik optimizasyonundan sonra SEO Hocası’ndan Atalay Sıdar Google algoritmalarını, botlarını ve cezalarını anlattı. Ardından Bing Algoritması ile konuşmasını tamamladı. Tolga Ayrıç hocamız ise en popüler SEO araçları ve SEO çeşitleri hakkında bilgi verdi, nasıl SEO çalışması yapmak gerektiğini belirtti. SEO aşamaları ve backlink eğitimleri ile günü tamamladık.

2. gün ise Dijital Pazarlama ve E-ticaret Uzmanı Yılmaz Bozan ile Google araçlarını ve bu araçları nasıl kullanacağımızı öğrendik. Eğitmenimiz Analytics kullanmayı uygulamalı olarak anlattı bizlere.
Ardından Mobil SEO eğitim hocamız Serhat Sağlam vererek mobil tasarım ve masaüstü tasarım hakkında bilgilendirmede bulundu. Yemek molamızdan sonra Neuro-mar kurucusu Seda Genç, web ve sosyal medyada nöropazarlamanın nasıl kullanılacağını ve e-ticarette güvenin nasıl sağlanacağını anlattı.

Sonraki oturumda ise DS Marka’nın kurucusu Seda Kahraman en çok kullanılan sosyal medya araçlarını ve kullanım tekniklerini, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya araçlarının SEO’ya nasıl etki ettiğini anlattı. Gökhan Barışkan hocamız bir site üzerinden uygulamalı olarak optimizasyonun nasıl yapılacağını gösterdi.
Genel tekrar bölümümüzde Mehmet Yalçın Parmaksız optimizasyonda nelere dikkat edileceğini, ilk sayfada çıkmanın ipuçlarını kursiyerlerimizle paylaştı ve katılımcılarımızın sorularını yanıtladı. Son olarak Avukat Ahmet Kaya, bilişim suçları hakkında bilgi vererek online itibarı koruma yöntemlerini anlattı.

SEO Akademi kurucumuz Orhan Gürbüz, gün sonu yapılan çekilişle 1 kişiye SEO Akademi’den Sosyal Medya Eğitimi, 1 kişiye Foto Life Akademi’den Temel Fotoğrafçılık Eğitimi hediye etmiş ve kapanış konuşması ile zirvemizi noktaladı. Hatıra fotoğrafları çekildi ve vedalaşıldı.KAYIT YERİ

İncirli Caddesi Alpay İzer Sokak No:4/B Bakırköy / İstanbul
Kayıt: 444 30 98
Çağrı Merkezi: 0850 532 30 30
Telefon: 0 212 570 60 77
Email: [email protected]
Web: www.seoegitimzirvesi.com

www.seoegitimzirvesi.com
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst