İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo hakkında 1 amatör soruda ben sormak istiyorum

Sizce bir yazıcı alırken nelere dikkat edilmesi gerekli

• Kullanılan toplam oy
    3

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumdaki tüm arkadaşlara Merhaba,
sormak istediğim şu:

altta iki site adresi verdim
bu siteler php ve free bir script üzerinde bir takım değişiklikler yapılarak bu hale getirildi bu değişiklikler yapılırken bir takım hatalar yaptığımı sanıyorum
mümkünse bu hatalarımı düzeltmemde yardım etmenizi ve sitelerimi seo için birkaç işlem yapılması gerekiyor seo için ön çalışma ve site hatalarımı düzenlememde yardımcı olmanızı bekliyorum

Site adreslerim :
Site Adres-1
Site Adres-2

ilginize ve yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.
herkese tüm işlerinde başarılar
Yaşar,

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1. Sitenizin açıklama ve hedef kelime sayısı çok fazla bunları düzenlemenizi öneririm. google html yi sever o yüzden sitenize mod rewrite uygulaması yaparsanız daha iyi olur diye düşünüyorum.

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar öneri, yardım ve yorumlarınızı bekliyorum ?

Forumdaki tüm arkadaşlara Merhaba,
sormak istediğim şu:

altta iki site adresi verdim
bu siteler php ve free bir script üzerinde bir takım değişiklikler yapılarak bu hale getirildi bu değişiklikler yapılırken bir takım hatalar yaptığımı sanıyorum
mümkünse bu hatalarımı düzeltmemde yardım etmenizi ve sitelerimi seo için birkaç işlem yapılması gerekiyor seo için ön çalışma ve site hatalarımı düzenlememde yardımcı olmanızı bekliyorum

Site adreslerim :
Site Adres-1
Site Adres-2

ilginize ve yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.
herkese tüm işlerinde başarılar
Yaşar,

Arkadaşlar sitelerim hakkında öneri, yardım ve yorumlarınızı bekliyorum ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5