İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEO HIZMETI VERILIR GARANTI ILK SAYFA

TheTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepinize Guzel Ulkem Turkiye'den Merhabalar
Su anda sistemimizde link verme islemi baslamistir (lutfen detay sormayin)

Bu arada Konu actigimda asagidakileri yazmistim
4) Hic bir sekilde rapor almiycaksiniz (yani suraya sunu ekledim vs gibi) sadece sunu goreceksiniz sectiginiz kelimeler google da ust siralara tirmaniyormu diye takip edin
7) Kampanya baslar baslamaz yukari tirmanisinizi seyredeceksiniz
8) Kesinlikle Google un sevmedigi isleri (blackhat gibi) uygulamiyoruz yani hersey google un gozunde normal olacak
9) Sectiginiz kelimelerden biri ilk sayfada yer alinca size haber verecegim (gerci kendiniz goreceksiniz)
10) Sectiginiz kelimelerin sadece biri degil digerleride yukari dogru hareket edece
11) Neden 5 adet kelime? Cunki Google un gozunde daha organik olucaktir
12) Ilk siraya yerlestikten sonra isterseniz yeni bir kampanya yapip onu ust siralara tasiyabilirim (tabikide ucret ile)

Burada onemli olan uzum yemek, bagciyla isim olmaz diyenler icin, :)

KULLANDIGIMIZ TEKNIGI HIC BIR SEKILDE HIC BIR UCRET KARSILIGINDA ACIKLAMAYICAGIZ

ENKAZ arkadasimin vermis oldugu 5 adet kelime gercekten zor ama bir o kadarda zevkli, biraz zaman alicak o yuzden sabir
Saygilar

Saygilarimla

rohat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Referans yokmu bakalım tanıtım içimi geçti :D :D

TheTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Referansimiz ENKAZ adli arkadasimizin sitesi olucak o yuzden ucretsiz yapiyorum
oda sagolsun bayagi guclu bir site verdi :) ama buda yaptigimiz SEO nun gucunu gostermek bakimindan iyi olucak,
Ve tabikide biraz sabir
Saygilar

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Merhaba, bende bir siteme deneme amaçlı bunu yaptırtmak istiyorum.
p.m ile dönerseniz sevinirim

rohat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam ücretsizse allah razı oılsun diyim eğer bana da yardımcı olacaksanız bana pm ile msn adresinizi gönderirseniz sevinirim :)

aylinnpp86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kolay gelsin, çalıştığınız kelimenin aylık aranması nedir? (tam eşleşmede)

TheTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallaha Soyle soyliyim son zamanlarda calistigim en zor kelimeler
isterseniz enkaz arkadasimiz kelimelerin aylık aranması soyleyebilir (tam eşleşmede)
ama soyle soyliyim avrupa ve dunyada alaninda en cok arananlar arasinda
saygilar

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
TheTurk o kadarda büyütülecek kelimeler değil. Çalışmayı durdurabilirsin çünkü hiç bir etki olmadı bir ay oluyor. Siteyide devrettim zaten.
İyi çalışmalar.

TheTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ok Enkaz
Sorun degil
zaten daha once hic bir link calismasi yapilmamis o yuzden biraz zaman alacak bir isti, Verdiginiz Kelimeler ile google'da sayfalariniz hic cikmiyo (o yuzden zor dedim, normalde iki ay gibi bir sure alir),

baska sitesi olan varsa Enkaz arkadasimizin yeri bosaldi, o siteyi yapabilirim (ucretsiz/referans)

Saygilar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi