İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEO Makale Aracı ile Google'da En Üstte Çıkmak

ahmetturanozturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar burada siteye yeni yüklediğim "Seo Makale Aracı"ndan bahsetmek istiyorum.
Öncelikle bu sayfayı ziyaret ediniz.

Burada bir metin alanı var oraya eklemek istediğimiz metni yapıştırıyoruz. Hesapla tuşuna bastıktan sonra Seo Makale Aracımız makalemizin seo puanlamasını aşağıdaki gibi ekrana basıyor.

Örnek Sonuç:
1. Toplam kelime sayısı: 26
2. Toplam kelime (gerçek): 21
3. Toplam farklı kelime: 25
4. Toplam farklı kelime (gerçek): 21
5. Toplam stopwords: 5
6. Makaledeki Keyword'ler (En yoğun ilk 5 kelime):

Buradan anlamamız gereken şey nedir?
6 numaralı sonuçta çıkan anahtar en yoğun anahtar kelimeler Google'da en üstte çıkmak için kullandığımız kelimeler mi?
Eğer orada anahtar kelime olmadığını düşündüğünüz bir kelime varsa onun eşanlamlısını falan kullanabilirsiniz. Böylece ön plana anahtar kelimeler çıkar.

Anahtar kelimelerimizi ise başlıkla bir hale getirmeliyiz. Yani anahtar kelimelerimiz başlığı içermeli.

Örneğin başlıkta Google, Seo, En Üstte Çıkmak gibi ifadeler varsa, anahtar sözcüklerimizde bunlarda yer almalıdır.
Seo Makale Aracını internette buldum. Aracın eksiklikleri çok. Yakın zamanda geliştirmeye yönelik çalışmalar yapacağım. Eğer bu yazıya Google'da 1. sayfadan erişebildiyseniz; aracın etkisini siz düşünün.

Günceldir arkadaşlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5