SEO neden önemlidir ?

teknosayfam

0
Onaylı Üye
Katılım
22 Eylül 2017
Mesajlar
404
Reaction score
86
Konum
Kahramanmaraş
SEO bir site için olmazsa olmazlardandır. Web site için SEO ilk sırada yer alan konulardan biridir. Alan adınızı belirlerken bile SEO bilgisine ihtiyacınız vardır. SEO kurallarına göre belirlediğiniz alan adı, sizi arama motorlarında daha üstlere taşıyacaktır. SEO, web sitenizin kurulum aşamasından içerik ve backlink aşamalarına kadar her bir alanda ihtiyaç duyacağınız birincil argümandır.

Web site kurulumundan sonra , içerik ekleme aşamasında da yazılan içeriklerin SEO kurallarına uygun olması sizi rakiplerinizin önüne geçirecektir. 10 adet SEO kurallarına uyulmadan yazılmış makale yerine, bir adet SEO kurallarına göre yazılmış makale yazmak, daha çok avantaj sağlayacaktır. Enerjinizi orantılı kullanmanız gerekir. Eğer web dünyasına adım atıp internetten para kazanmak istiyorsanız mutlaka SEO bilgisine sahip olmalısınız.

Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda kalmasını istiyorsanız, belirli aralıklarla SEO kuralları çerçevesinde farklı çalışmaları yürütmelisiniz. Yani sitenizi sürekli iyi halde tutabilmeniz de SEO içine dahildir. Kısacası ne yaparsan yap SEO kurallarına göre yap. Yaptıkların SEO dışı çalışmalar ise boşuna kürek çekiyorsun demektir. Boşuna 100 kürek çekmektense işe yarar bir kürek çekmek daha iyidir. İşte o işe yarar bir kürek çekmenin adı SEO'dur.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst