İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo Smart Link

TheKorsans

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
WordPress Seo için müthiş bir yazılımdır.Biraz Ufak tefek değişiklikle Google dostu olabilirsiniz,google a kendinizi sevdiebilirsiniz.

Bende Bulduğum ve kullandığım bir seo eklentisini sizinle paylaşmak istiyorum.

Plugins adı SEO Smart Links ;Eklenti sizin işinizi kolaylaştırıyor.Hemen açıklıyorum

Örneğin otomatik olarak Siz etiket yazmadan kendisi konu içine popüler kelimelere link(iç bağlantı)veriyor.Böylece sizde site içi backlink kazanmış oluyorsunuz.Ayrıca istediğiniz kelimelerin bağlantı olarak kullanılmasını engelleyebilir,istediğiniz kelimelerin daha fazla çıkmasını seçebilirsiniz.Bir diğer faydası örneğin siteniz çok kopyalanan kaynak gösterilmeden /gösterilen site ise artık gözünüüz arkada kalmasın.Çünkü site içi link verdiğinden kopyalanlandığı zaman konularınız linklerde otomatik kopyalanıyor ve kişi kendi sitesine yüklediğinde (forumlarda yada farkedildiğinde link olan yazının silip tekrar yazılması ile link silinebiliyor) size link vermiş oluyor.

Download için http://wordpress.org/extend/plugins/seo-automatic-links/screenshots/

Dosyayı eklentiler bölümüne yükleyin ve aktifleştirin.Ardından ayarlar bölümünden açıklamara bakarak gerekli yerleri işaretleyin.Tüm konularınız otomatik olarak seçiminize göre linke dönüşecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5