İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seo sorunları

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Herkese merhaba,
Daha önce birçok forumda denenen fakat genelde kullanıcıların cevapsız kaldığı birşeyleri doğru dürüst yapalım diyorum.

Bu başlık altında insanlar arama motoru optimizasyonu konusundaki sıkıntılarını dile getirsinler, ben ve forumdaki diğer "arama motoru optimizasyonu" konusuna gönül veren arkadaşlarda değerlendirmelerini yazsınlar.

Kendi adıma değerlendireceğim siteler reklam amaçlı açılmış siteler, ücretsiz bloglar, forumlar, sohbet siteleri gibi siteler dışında kalan ciddi anlamda bu tarz bir ihtiyacı bulunan firmalara ait siteler olacaktır, yani arama motorlarından ziyaretçi çekerek müşteri elde eden firmalara yönelik sitelere vereceğim bu desteği sadece.
Kısıtlı olan zamanımı lütfen boşa harcayacak tekliflerde bulunmayın, hergün maksimum 2 firmaya ait siteyi kontrol edip raporlayabilirim fakat yinede herkes ihtiyacı olan siteleri yazsın benim dışımdaki arkadaşlarda raporlayabilirler.

Sitelerinizi bildirmek için aşağıdaki şablonu kullanabilirsiniz.
site adresi:
anahtar kelimeler:

Ben bu işi ciddi anlamda yapıyorum, birçok sektörde müşterilerim var kişisel işlere cevap vermiyorum lütfen zamanımı çalmayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5