İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEO TALEBİ

apartopar06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar; wordpress ten açtığım site için aşağıda yazdığım konularda bana yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum ücret ve neler yapılabileceğine dair pm atarsanız sevinirim
site adı:tradersignals.org. domainde sitede henüz yeni

-sitenin genel yapısının incelenmesi ve ayarlarının yapılması hataların ,yerleşimin düzeltilmesi...vb hangi eklentilerin kurulması gerektiği ve bunların nasıl kullanılacağı
-başlık ve anahtar kelime olarak ne kullanmalıyım , bunları kurulan eklentilerle nasıl uygulayacağım+yayınlayacağım makaleleri seo ya uygun nasıl yayınlayacağım.
-bunlardan sonra uygulayacağım program ne olacak.uygulanacak programla ilgili kaynaklara nasıl ulaşacağım (örneğin günlük 2 makale yaınlamaya çalış- şu zamanda şukadar profil-blog backlink bul yada satın al şu site güvenli kaliteli backlink satın alabilirsin-şu tarihte rss dizinlerine kayıt ol+şuradadn şukadar sosyal imleme yap ...vb )

ilginiz için şimdiden teşekkürler.

apartopar06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ilanı şu şekilde değiştirmek istedim.

Site İçi Optimizasyon Hizmeti
•Arama motoru kelime analiz raporu hazırlanması ( site başlık ve anahtar kelime önerileri)
•Meta tag düzenlenmesi
•Optimizasyon raporu hazırlanması
•Arama motorlarına kayıt ( google ve yaho kaydı var zaten )
•Dizinlere kayıt
•Link inşaasının yapılması
•Tema optimizasyonu
•Site hız optimizasyonu
•Anahtar kelime yoğunluğu kontrolü
•Sitenin hedef kelimelerde yükselmesi için teknik bilgi verilmesi ( site içi optimizasyondan sonra 3-4 ay boyunca benim neler yapmam gerektiği hakkında kısa bir program )
bu işlemler için verebileceğim 30 usd param var arkadaşlar ödemeyi sadece paypal dan yapabilirim . pm yada bu konu altında yazarak bana ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5